Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha gyermeked...

Mit tennél ha gyermeked születése után 8 évvel kiderülne, hogy a kórházban elcserélték egy másik gyermekkel?

Figyelt kérdés
Megkeresnéd a saját gyermeked, vagy megkímélnéd a másik anyukát attól a fájdalomtól?
2010. okt. 17. 17:47
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
én angolul nézem már a következő évadot :)
2010. okt. 17. 18:01
 12/36 anonim ***** válasza:
74%

hagynék mindent úgy, ahogy eddig volt, hiszen ha 8 évig szerettem gyermekemként egy más anya gyermekét, akkor a másik (aki biológiailag az enyém) nem sokat jelentene.


elméletben. szerencsére még nem voltam ilyen helyzetben, és azt hiszem nem is leszek.

2010. okt. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Valószínúleg idegösszeroppanást kapnék. Nem tudom, mi lenne a helyes, hiszen az én véremet is akarom, de nyilván 8 évig a sajátomként szerettem, nevelgettem, dédelgettem, óvtam egy kicsit, akit nem adnék semmi pénzért. Brrrrr.. Jobb nem belegondolni. Éppen 8 éves a kisfiam, de szerencsére aznap csak még egyetlenegy kisfiú született és mi egy percre sem vesztettük szem elöl a miénket(a férjem loholt a szülésznők után, amikor elvitték megfürdetni, felöltöztetni, szalagot ragasztani a kis csuklójára. :=) Utána pedig már láttuk a két baba közti erős testalkatbeli különbségeket, szóval ez nálunk szerencsére teljesen kizárt).
2010. okt. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
92%
hát én nagyon g*ci lennénk és nem keresném meg a másik anyát. az az én gyermekem amelyet felneveltem, akit szoptattam, akinek az első lépésénél fogtam a kezét... Nem bírnám elcserélni, hiába tudnám hogy nem vérszerinti babám ő. hapedig a másik nő ezt akarná nekem a szívem szakadna bele.
2010. okt. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
93%

engem elcseréltek de nem emlékezek rá mert még 2 hónapos koromba kiderült hogy mi a szitu azóta az igazi anyukám és a csereanyukám :)( a történet hallása után minig így hívtam) a legjobb barátnők :)

cserenauykám monta hogy először nem akarta hogy visszacseréljenek de kiváncsi volt az igaz gyerekére

mongyuk 8 év nem tudom...az már elég sok

2010. okt. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
51%
Juuuj szerintem ez egy tök jó kérdés! Elgondolkodtató! Azt hiszem én először is megkeresném a vér szerinti gyermekemet. Másodszor úgy beperelném a kórházat, mint a huzat. Valószínűleg beszélnék a gyermekemet nevelő szülőkkel, és ha ők is benne lennének, akkor tartanám velük a kapcsolatot. Nem akarnám elvenni tőlük. Viszont ha borzalmas körülmények közt nevelkedne, alkoholista szülőkkel, vagy ilyesmi, akkor az is lehet, hogy jogi úton megpróbálnám magamhoz venni. De szerencsére ez nem fog megtörténni, főleg, hogy nem szeretnék gyereket. :)
2010. okt. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
77%

Hasonlóról tudok.

Nyolc év alatt hozzánőtt a gyermeked, mert a tied.A további kapcsolatotok minősége rajtad múlik.Ha ezt nem tudod elfogadni, csak tönkreteszed emberek életét.Nem tudhatod hogyan reagál a másik anyuka, a másik gyerek, akit sajátodnak gondolsz.Az biztos, a gyerekek lelki egyensúlyát alaposan felborítaná.Van a gyermeked, aki kötődik hozzád, szeret téged. Gondolod, hogy a másik /a sajátod/a nyakadba ugrana örömében, hogy félre lett vezetve?

Javaslom, ne bolygasd meg a történteket, mert az mindenkinek rossz lenne.

2010. okt. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
64%

Ezek szerint


SPOILER


Penny az elcserélt gyerek?:(


SPOILER

2010. okt. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
óó nem :( Juanita... Gabriel és Carlos lánya :S és Carlos levágta az arcszőrét.. fel sem ismertem =D
2010. okt. 17. 18:23
 20/36 anonim ***** válasza:
74%
Ha cseréről nem is lenne szó de mindenképpen tisztázni kell a helyzetet.
2010. okt. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!