Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagálom, hogy emiatt a...

Túlreagálom, hogy emiatt a kijelentésük miatt dühös vagyok rájuk?

Figyelt kérdés

Kisebb összejövetelt tartunk, amin kiderül az első gyermekünk neme. A keresztszülő jelöltek nem jönnek el azért, mert nincs kedvük ilyen (idézem:,,jelentéktelen eseményen, hülyeségen" részt venni.

Számítottam rájuk, hogy barátként ott lesznek mellettem a számomra fontos pillanatban. De azt mondják, nekik ez nem fontos,így nem jönnek és emiatt nem sértődhetek meg.



2023. szept. 25. 07:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon sovány kamura futotta így hétfőn reggel...
2023. szept. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
64%
Azonnal enged el a keresztszülők kezét, még késő nem lesz.
2023. szept. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
59%
Na,pont ennyire lesz fontos nekik a gyereked is.
2023. szept. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
57%
A családban a leendő nagypapa döntött anno igy... Emellett az indok mellett szerepelt másodikként az, hogy az ex asszony is jelen van es nem akar vele találkozni- olyan 20 éve már, hogy elváltak... Így lemaradt a lanykérésről is, amit a fia aznapra tervezett. Nagyapakent se nagyon vesz részt az eseményekben, vagy az unoka életében azóta se. Nagyszülőt nem valaszthat másikat ez ember, keresztszülőt simán
2023. szept. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván szívük joga, de talán akkor át kellene gondolnod, hogy biztosan ők-e a megfelelő jelöltek.
2023. szept. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
96%
Nincs ezzel gond. Nekik nem fontos az ilyen, neked igen. Semmi baj ezzel. Viszont kiderült, hogy nem megfelelő a környezet, ami körülvesz. Változtatni te tudsz rajta.
2023. szept. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem itt az lesz a baj, hogy ők roppant erős ellenérzéseket táplálnak efelé a "nyuggatmajmolló hüjjeség" aka gender reveal party iránt. Sokan vannak így, a szüleim is zsigerből alutasítanak dolgokat csak azért, mert nem mélymagyar szokás. Ha áthívtad volna őket uzsonnára, és mellesleg kiderül a gyerek neme, lehet, simán részt vesznek.
2023. szept. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
65%
Ha nekik ez nem elég fontos, hogy veled legyenek, ideje másik keresztszülőt keresned.
2023. szept. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem az hogy "jelentéktelen esemény" nem használtam volna mert az tényleg sértő. Szóval maga a mondat ad okot a sertodesre nem maga a tény hogy nem mennek el.

Nem azt mondom hogy jelenzéktelen a gyereketek neme, ne érts félre, de serintem is felesleges minden dolog miatt ünnepséget tartani. Nem is hallottam még ilyet őszitén megmondva. Ha közel laknék elmennék, de ha nesszi akkor valami kifogást keresnék. De az is baj szokott lenni hogy miért találnak kifogást. Ők legalább megmondták. A hogyan nem mindegy.

2023. szept. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
72%
Tehát amikor a dédmama, vagy a nagymama azt mondja, hogy "Nem számít milyen nemű, csak egészséges legyen", akkor is földhöz bszod magam, és hisztizel?
2023. szept. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!