Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érne valamit, ha lelépnék...

Érne valamit, ha lelépnék szerelmi bánat miatt?

Figyelt kérdés
Elhagyott a barátnőm egy hete és rohadtul nem tudom magam összeszedni. Van egy motorom és arra gondoltam, hogy neki vágok a világnak. Nem tudom merre mennék, amerre épp kedvem tartja. Kb. egy hónap túrázgatásra indulnék és addig haza sem jönnék. Vélemény? Könnyebb lenne így elfelejtenem őt?
2010. okt. 17. 21:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs...lehet jót tesz a környezet váltás.
2010. okt. 17. 23:51
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, ha módodban áll, persze gondolkodj el az időjárási helyzeteken, de biztosan kell az életedbe egy kis kaland, akár nehéz próbák, nélkülözések is, ki tudja mit hoz az élet neked ott a messzi távolban. Van fogalmad, milyen jó Tenerife télen?
2010. okt. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj, szellőztesd ki a fejed. Könnyű azt mondani, hogy felejtsen az ember, meg h szedje össze magát. De már megtenni azt nem olyan könnyű. Kalandozz, örök élmény.
2010. okt. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 07 válasza:
Ameddig fáj addig fáj és teljesen mindeggy hova mész vagy mit teszel akkoris kínozni fog! velem már megtörtént sokat jártam bulizni meg igyál de ésszel szasz teso;)
2010. okt. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!