Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi bánat! Mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

The Nuke kérdése:

Szerelmi bánat! Mit lehet ilyenkor tenni? Mivel köthetném le maga?

Figyelt kérdés

1 hete ért véget egy közel 3 éves kapcsolatom.

Barátnőm dobott, sokszor nem úgy viselkedtem, ahogy kellene.

Nem beszéltük meg, gyűjtötte magába, most kiborult a bili...

Nagyon hiányzik és csak rá tudok gondolni.

Ha társaságban vagyok, ha egyedül.

Csak ha egyedül, akkor állandóan írogatok neki smst, hívogatom, már kezdi unni. De rendes, mert éjfélkor is felveszi a telefont, hajnalban is...


De világosan az orromra kötötte, hogy már nem akar tőlem semmit, max. barátok lehetünk. Hát az nekem meg nem kell.


de mit lehet ilyenkor tenni? Hogy ne Őrá gondoljak állandóan? Ne zaklassam mindig, ha Ő jár a fejemben...


2011. okt. 13. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Életmódváltás ismerkedéssel egybekötve. Próbálj meg társaságban lenni! Tűzz ki új célokat magad elé!
2011. okt. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálok valami ilyesmit!
2011. okt. 13. 11:41
 3/6 anonim ***** válasza:
alkohol ?:D
2011. okt. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azt még nem mertem... :)

Félek attól még hülyébb leszek, még jobban fog utána hajtani a vágy, és ugyan úgy csak hívom, írok, meg keresem..

2011. okt. 13. 12:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne keresd.. ne fejezd ki neki mennyire hiányzik, mennyire szereted és egyebek.. Nagyobb esélyed lesz bármire is vele, ha látja hogy elvagy nélküle. Ha egyszer megunja hogy keresed, még barátok se lehettek.Próbálj meg barátként állni hozzá, megbeszélni a problémákat, és ki tudja, még vissza is kaphatod. Amúgy az eredeti kérdésre a legjobb ha a barátaiddal vagy, mert elterelik a figyelmed, és ismerj meg új embereket.. Csinálj sok programot magadnak.. idővel minden rossz elmúlik :)
2011. okt. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2011. okt. 13. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!