Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőttként vajon össze...

Felnőttként vajon össze jönnek majd?Megszerettem őt.

Figyelt kérdés
Kisfiam az apjával él,az apja új párjával és párja kislányával mi szétmentünk.Gyerekem mostoha testvére nagyon kedves,jószívű kislány és nagyon ártatlan teremtés.Amikor járok fiamhoz meglátogatni őt ezzel a kislánnyal is találkozok és velem nagyon édesen viselkedik.Mindig mosolyog rám és örül nekem mikor megyek.Én azt szeretném titkon hogy ez a kislány legyen majd a kisfiam párja ha nagyok lesznek mert nagyon azt látom hogy megbecsülné a fiamat és tudná őt szeretni.Eléggé megszerettem,és sok hasonlóságot észre vettem közte és köztem,az arcunk is hasonlít és a hajunk is,nem beképzelem.Lehetséges hogy ez majd össze jön egyszer ha nagyon szeretném?Csak sajnos a fiam bántja ezt a kislányt ez már gátolhat mindent.
2023. szept. 28. 22:33
1 2
 1/18 anonim válasza:
94%

Hát nem hiszem hogy normális lenne, ha úgy nő fel vele, mintha a testvére lenne.

Meg hát lehet nem is jönne be a fiadnak. Neki kell választania, nem az anyjának:DD

2023. szept. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha kiskoruktól együtt nőnek fel, valamilyen szinten testvérként fognak egymásra tekinteni még ha biológiailag nem is azok és nem potenciális párra. Szóval nem hiszem. De lesz majd más is, aki kedves lesz és majd szeretni fogja fiadat. Ilyenbe ne is próbálj beavatkozni inkább, hagyd rá. Amúgy az is lehet, hogy ez a lány felnőttként már nem is lenne szimpatikus neked, csak gyerekként ilyen kedves és ártatlan, később meg teljesen más lesz. Már csak ezért se próbáld ezt erőltetni.
2023. szept. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
Lehetséges, kb. ugyanannyi az esélye, minthogy a fiad veled jön össze.
2023. szept. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Szakadj le a fiad magáneletéről már most. Foglalkozz a sajátoddal. Ezek ilyen kislányos ábrándozasok.
2023. szept. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Rendben igazatok van viszont a kislány súlyos fogyatékos és állítólag ezek a beteg személyek több szeretetet tudnak adni,tudom mert tapasztaltam.
2023. szept. 29. 22:11
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy később egy rossz májú nő lenne belőle inkább azt làtom már előre hogy vele lesz gonosz a kortársai és esetleg a közösség majd amibe bekerül.Mivel ebben a gonosz világunkban nem mindenki tolerálja a másságot és pl egy suliba vagy munkahelyen a nehéz,lassúcska felfogást.Mindig valaki kifogja őt gúnyolni és bántani fogják.
2023. szept. 29. 22:18
 7/18 anonim válasza:
100%
És neked ehhez mi közöd?
2023. szept. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Butaságot beszélsz. A fiad nem fog súlyosan fogyatékos nővel összejönni, pláne ha az a saját mostohatestvére. A fogyatékosság pedig nem romantikus cukiság, hogy ők "több szeretetet képesek adni", hanem egy nagyon komoly teher bárkin, aki a családtagjuk lesz. Ők szexuálisan is jobban kihasználhatóak, a gyerekvállalásról meg ne is beszéljünk. Rettenetesen idétlenül, gyerekesen gondolkodsz. Tisztelhetnéd jobban azt a kislányt és a problémáját.
2023. szept. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek ilyet, igaz, ott nem kisgyerekként, hanem kiskamaszként került össze így a mozaikcsalád. A lány és fiú mostohatestvérek már nagyobb kamaszként évekig folytattak viszonyt a szüleik tudta nélkül, később, mikor felvállalták, baromi nagy balhé lett, a szülők kapcsolata is majdnem ráment, de lenyugodtak a kedélyek kb 10 év alatt. Azóta is együtt vannak amúgy, több gyerekük is van már.


Van ilyen, de szerintem nagyon ritka.

2023. szept. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Kilences vagyok, az utolsó kommenteket csak most olvastam. Úristen, ember. Komolyan??
2023. szept. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!