Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóval csináltam Dna származás...

Szóval csináltam Dna származási tesztet találtam közeli rokonokat pl nagymamám testvérének dédunokáját stb anyát stb nem ismertem őket írtam velük az appban ti bejelölnétek Facebookon olyan rokont akit nem ismersz?

Figyelt kérdés
2023. okt. 6. 14:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
95%
Ne zaklasd oket
2023. okt. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Jelöld be, nem kell kérdezgetni senkit erről egy nyilvános platformon, hogy bejelölheted-e a nyilvános profilját, amit ő maga rakott fel az internetre. Maximum nem jelöl vissza ha nem tudja ki vagy, ennyi.
2023. okt. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan jelöld be őket és írj nekik. Ha az én rokonom lennél, én biztosan örülnék a megkeresésednek!
2023. okt. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%
A "nagymamám testvérének a dédunokája" nem közeli rokon. Gondolj bele: az ükanyja azonos a te dédanyáddal. Ez olyan sokat jelentene? A helyedben inkább a környezetemben megforduló emberekkel próbálnék barátkozni.
2023. okt. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem keresem őket, mert aki magasan képzett jómódú stb úgyis csak azt hinné, hogy akarunk valamit, a másik véglet meg érthető okokból nem túl megnyerő.
2023. okt. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
71%
A nagyanyád testvéreinek a leszármazottai oldalágon már olyan távoliak, hogy már nem is rokonok, csak névleg. Nincs is megnevező szó rá.
2023. okt. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
91%

Nekem olyan rokon sincs, akit ismerek. Anyum van egyedül. Tesók nagyszülők, mindenki más.. Nem nem. Ha keresnének sem. Nem vagyunk hasonlók. Az idegen, meg azért, de még is ugyanazért.., nem vagyunk hasonlók.


Én egyedi eset vagyok, ne számolj bele.

2023. okt. 12. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!