Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen személyes szülinapi...

Milyen személyes szülinapi ajándékot ajánlanátok a nővéremnek?

Figyelt kérdés

30 éves nővéremnek szeretnék születésnapjára valamilyen személyes ajándékot adni, de nincsen ötletem. Van egy másfél éves kisfia,talán ez segít vmit. Lécci adjatok pár tippet :)

Köszönöm!


2010. okt. 18. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

fizesd be kozmetikushoz/fodrászhoz/masszőrhöz, meg egy kévéra a barátnőivel,közben megy vigyázz a gyerekre...


hidd el,többet ér mint egy fényképes párna

2010. okt. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha te nem tudod, aki ismered, akkor mi honnan tudjuk?
2010. okt. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Gondolkodj, hogy minek örülne, mire van szüksége. Te ismered, neked kéne tudni.
2010. okt. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
beszéld meg a szüleiddel
2010. okt. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazából tippeket kértem, hogy ti esetleg mit adnátok/ adtatok a nővéreteknek születésnapra, így talán segítenének, és lenne ötletem. Nem az én nővéremet kell ismerni :)
2010. okt. 18. 17:15
 6/11 anonim ***** válasza:
De, ehhez őt kell ismerni. 30 éves vagyok én is. Én pl. nagyon örülnék egy színházbérletnek, de pl. szintén 30 éves legjobb barátnőm a falra mászna egy ilyen ajándéktól. Nem csak korfüggő, ha nem személyreszóló, akkor fenét sem ér egy ajándék.
2010. okt. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha mi mondjuk meg mit legyen az, az nem személyes ajándék lesz! Mi nem ismerjük őt, az édes kevés infó, hogy van egy gyereke, ettől még nem tudjuk mit szeret! Neked kell ismerni.

Figyelj oda, hátha elkapsz egy elejtett megjegyzést tőle amiből aztán kiindulhatsz!

2010. okt. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én nővérem névnapjára most vettem egy 70x140 cmes törölközőt, sárga alapon pirosas betűkkel ráírva:

A Legjobb Testvér. :))

Remélem örülni fog neki. És sztem a te nővérednek sem lenne rossz ajándék. :)

2010. okt. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyébként ha érdekel M. szalkán a Tesco részlegén kívül az adidas boltban. Remélem segítettem.
2010. okt. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzt szánnál rá?
2010. okt. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!