Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a nővéremnek...

Mit vegyek a nővéremnek születésnapjára? 13/L

Figyelt kérdés
16.-at tölti szeptemberben.
2011. aug. 31. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
jó lehet egy parfüm
2011. aug. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bizsu,kistáska,körömlakk

Könyv,cd.


Készíts neki valamit:gyöngyfűzés, üvegfestés,szalvétatechnika,ékszerdoboz,kulcstartó.

2011. aug. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Táska, ruha, egy jó könyv, ékszer, plüssmaci,stb... igazán nincs nehéz dolgod.
2011. aug. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ruha, CD, táska, vagy írj neki egy verset :P
2011. aug. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző is mondta valami finom (nagylányos) parfüm ami az egyéniségéhez illik. Sajnos ez picit költséges :S

Vagy egy olyan fotóalbum amit te készítettél/díszítettél és egy-egy kiragadott kép az életéből és mindhez egy kis megjegyzés és esetleg csipetnyi humor és rajzocska :)

Ilyet csináltam apukámnak, de hidd el ilyesminek mindenki örül, és nem is annyira drága (max. 1500-2000 Ft)


Vagy csinálhatsz neki verses könyvet/füzetet... Összegyűjtöd a kedvenc költeményeit, esetleg illusztrálod némelyiket és voilá. Ha nagyon ügyes vagy még írhatsz hozzá néhány sort saját buksiból :)


13L

2011. aug. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a 18-at töltöm lassan, de kb 15 éves korom óta táskamániám van, ha ő is szereti a táskákat annak biztos fog örülni! Én mindig örülök neki!:) Vagy valami pipere cuccnak,vagy ékszernek, pl. egy medál a nyakláncára(ha van neki) vagy egy szép ezüst karkötő, azok nem drágák!Esetleg ha saját magad szeretnéd készíteni akkor fűzhetsz egy szép karkötőt, vagy a fotóalbum is jó ötlet,azt írták már előttem!:)

Remélem segítettem!

2011. aug. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat/ötleteket.

Aranyosak vagytok. :)

2011. aug. 31. 20:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem járd körül a dolgokat mert ne vegyél neki olyan ajándékot ami nem is tetszik neki... a szobáját a stílusáról kérdezgesd hogy szerinte mi a jó, és persze ezt próbáld lefedni valamivel, hogy neked segít pl....hogy ne jöjjön rá hogy ajándékozni szeretnéd :)
2011. aug. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!