Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim, úgy küldenek el...

A szüleim, úgy küldenek el albérletbe, hogy keresek 250 ezer Ft-ot, és az albérlet, amit most is néztem 130 ezer Ft+rezsi. Hogy tehetnek velem ilyet?

Figyelt kérdés

2023. okt. 13. 23:20
1 2 3 4 5 6
 51/59 A kérdező kommentje:
Akkor tini
2023. okt. 14. 20:47
 52/59 anonim ***** válasza:
100%
Tini=tizenéves. Közel 30 évesen nem vagy tini! Felnőtt ember vagy
2023. okt. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
10%

Semmi értelme nincs elköltözni, ha csak szobára telik.

Ugyanúgy nincs önálló élettered, és idegenekhez kell alkalmazkodni, akik sokkal rosszabbak sokszor, mint a szülők. (Átjáróház, felhord mindenkit lakótársak).


Ez nem az emberek hibája, Magyarországon az emberek 60%a ennyit keres.


Akinek nem vesznek lakást, vagy nem jól házasodik (készbe teszi a fenekét) nekik marad a mamahotel élethosszig.

Az állam nem is tesz ez ellen semmit, sőt nekik ez így jó, mert a lakáskiadókat nem érdekli más életminősége.

2023. okt. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
88%

53, hüpp-hüpp

Sose éltem egyedül, ami nem is baj, az ember társas lény. Ettől függetlenül önálló voltam.

Ha úgy vesszük a házasság is társbérlet.

Nincs semmi szégyellni való, ha csak első körben szobára telik. Önállóság a kulcs. Nem a szülők nyakán arra várva, hogy ha meghalnak, akkor lesz saját.

2023. okt. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
100%
Meddig picsogsz még?
2023. okt. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
0%

#54


Nem mindenki társas lény.

Én pl nem akarok senkit kerülgetni a konyhában, fürdőben, akkor akarok wc-re menni, amikor akarok, aludni, amikor akarok, és felhívni magamhoz valakit, amikor akarok 30+ évesen nem kollégista életet élni, munka után pedig kipihenni magam, nem másokhoz alkalmazkodni.


Tudom, sokaknak erre nincs igénye, ezt a bérbeadók ki is használják, ezért vannak garzonban élő párok, egy havi minimálbérért, ergo valaki csak azért dolgozik, hogy 30 nm2-en nyomorogjon valakivel.


Ennél a mamahotel is jobb, és a pénzt félreteszed.

2023. okt. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező helyében keresnék egy idősebb nőt, akinél ingyen lehet lakni. .


Sok lány csinálja ezt, csak az elfogadottabb. Sugar daddynek hívják.


Sportolj, nézz ki jól, ennyi a titok!

2023. okt. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
100%

"Én pl nem akarok senkit kerülgetni a konyhában, fürdőben, akkor akarok wc-re"


Mert ha mamahotelben élsz nem ugyanezt teszed? Ott se vagy egyedül, ott is alkalmazkodnod kell és ha rossz a viszony, akkor sokkal nehezebb, mert nem vagytok egyenrangúnak.

2023. okt. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
61%

#58


Csak megmarad a pénzed és nem mást megélhetéséért dolgozol.


Ha normálisak a szülők, akkor jobb őket kerülgetni, mint egy idegent.


Ha meg sz@r szülők vannak, akkor keresni egy idősebb partnert.


Ez van sajnos, elpofátlanodtak a lakáskiadásból élők, de csak azt lehet kihasználni, aki hagyja!

2023. okt. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!