Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másokkal előfordult, hogy...

Másokkal előfordult, hogy idősebb női rokona mintha flörtölne?

Figyelt kérdés

Van egy idősebb női rokon aki folyton akkor vetkőzik mikor ott vagyok, folyton átöltözik, vagy épp ruhát cserél.

Én is nő vagyok mondjuk de akkor is furcsa es zavar. Roppant gusztustalannak tartom főleg mert az az érzésem hogy direkt csinalja es neki lehet ebből öröme van. Vagy leül velem szemben es kivillan ez az.

Megkertem mindannyiszor hogy öltözzön fel mert ez engem zavar, de furcsán reagál, megsértődik es még én érzem magam rosszul “nők vagyunk “ szokta mondani.

Mondjuk csak 71 eves tehat nem annyira öreg h total demens legyen mert azok csinaljak ezt.

Meg olyan furcsán néz es mosolyog olyan “huncutul”

Gyakran mikor viccel vagy káromkodik használ nemi szerv szavakat, tehat úgy tűnik h “túlfűtött”

Most mar nem látogatom mert tenyleg nem értem ezt es arra gondolok hogy lehet en reagálom túl vagy nem rosszul latom es bennem a hiba.

Zavar úgy erzem mem tartozik rokonaimra meztelenségem es az övéke se rám.

Úgy olvastam hogy kezdődő demencia is járhat ilyen tünetekkel.

Vannak memória zavarai is utobbi időben, de a vetkőzes mar regebb megvan.


2023. okt. 25. 10:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
78%
Van barátja? Lehet hogy az a baja.
2023. okt. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nincs. Ja es azert mutatja magat nekem ? Undorító
2023. okt. 25. 11:06
 3/29 anonim ***** válasza:
4%
A szexuális indíttatást kizárnám a lehetőségek közül. A nőknek már 50 felett megszűnik a szexuális érdeklődésük.
2023. okt. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Halistennek
2023. okt. 25. 11:25
 5/29 anonim ***** válasza:
94%

3-as, ekkora baromságot már régen olvastam.


Kérdező: meg szeretnéd érteni a rokon viselkedését vagy pedig segítséget kérsz, hogy hogyan kezeld, hogy tovább is tudj hozzá járni de kényelmesebb számodra? Mert arról függ, hogy milyen választ tudunk adni.

2023. okt. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
4%
#5 Pedig a páromnál pontosan ez történt. Kicsit olvass utáma a témának. Menopauza totális libidógyilkos.
2023. okt. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
A viselkedését szeretném megérteni, ennyi. Nem bírom felfogni mit miert tesz
2023. okt. 25. 11:58
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem lehet tudni. Lehet, hogy csak laza, vagy pont a kora miatt már baromira nem problémázik ilyeneken, és te vagy érzékeny. De akár direkt is csinálhatja és az valóban kellemetlen és zavaró lehet.
2023. okt. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
20%
Volt. Meg is kellett raknom rendesen.
2023. okt. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

6: És azért mert a te párod ilyen, akkor minden 50 feletti nő ilyen. Hát nem.

Mondjuk a kérdésben szereplő 71 éves néni már lehet, hogy nem túlfűtött, de az nagyon messze van az 50 évtől. Egy 50 éves nő még simán vágyhat rendszeres szexre.

Inkább az szokott a gond lenni, hogy a partnert unják meg, pl. hosszú, több évtizedes házasság vagy kapcsolat esetén.

2023. okt. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!