Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már családod...

Előfordult már családod idősebb tagjaival, hogy termékbemutatón vásárolt?

Figyelt kérdés

2011. nov. 5. 10:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamám vásárolt egyszer egy takarítógépet, amire mind annyian azt hittük hogy egy bovli ócskaság, de nagyon jól üzemelt, 6-7 évig nem volt semmi baja, és most is működne ha nem kapott volna áramlökést. Én még mindig nem hiszek ezekben a termékbemutatós vásárlásokban, mert egyrészt drágábban adják, másrészt a minőségi szempontból ki kell fogni a jót ami ugye szerencse kérdése.
2011. nov. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Ezeket érdemes elolvasni

[link]

2011. nov. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a mamám rendszeres járt ilyenekre, de mindig csak egyfajta krémet vett a hátfájására (ami egyébként bevált neki). Szóval ez nem az a tipikus eset, mikor az idősekre rásóznak mindenfélét.
2011. nov. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem jó a link!
2011. nov. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

Na igen :) Az idióta anyósom vásárolt vagy 300.000,- gyapjúnak mondott műszálas valamit :) ki akarta vasalni és szétolvadt neki az egész.


Hát azt a pénzt speciel másra is költhette volna, mert mindig panaszkodik, hogy milyen szegény. Ja és most fog elutazni megint délre, mert jön a tél... :)


Pedig az unokának is juttathatna néha valamit, de hát nincs pénze mint írtam fentebb :) csak magára.

2011. nov. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem apósom vett egy nagyon jónak mondott,drága főzőkészletet, amiből aztán nekünk is adott ajándékba, egy porcelánkéssel, amire azt mondták, nagyon éles.

Mai napig azzal a késsel vágom a húsokat, amit más kés nem visz el, de nem látom, hogy fogyott volna az éle.

Az edényen pedig nem látszik, hogy valaha is használtam volna, még az alján sem, pedig nem egyszer azzal főztem könnyen és gyorsan. Nagyon bevált :)

2011. nov. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Talán így jó lesz:

[link]

2011. nov. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Az én nagypapám 500 ezerért vásárolt egy bioptron lámpát, mert fájt a lába. Fél év kezelgetés után kiderült, hogy megállt a lábában a nyirokkeringés, 3 hétre rá meghalt.

Mert ugye az orvosok hülyék a lámpa meg az Isten... Ha már ilyen sokba került...

2011. nov. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

Nem, nem engedi a keresés találatait belinkelni. Akkor hát ezen az oldalon:

[link]

keressetek rá a "termékbemutató" szóra, rpooant érdekes esetekről írnak, idősek átverésétől kezdve...

2011. nov. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Nem minden esetben bóvli a termék, csak nagyon drága. Ha boltban árulnák 2x drágább lenne és a kereskedő nem töri magát, hogy mutogassa, mire való. Ki sem próbálják a termékeket, ha rossz - hozd vissza.

Ezért próbálják ilyen módon értékesíteni. Persze így sem olcsó de minőségi a termék, kipróbálva bemutatják mit tud.

Sajnos sokszor szélhámosok becsapják az embereket trükkökkel, ezért van a bizalmatlanság, nem hisznek már senkinek az emberek.

Ez annak az eredménye, hogy nem büntetik meg keményen a megtévesztőket...

2011. nov. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!