Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha a fiad egy...

Mit szólnál, ha a fiad egy kövér lánnyal lenne együtt? Ellenszenves lenne a lány emiatt? Tennél valami megjegyzést rá, akár a lány háta mögött csak a fiadnak?

Figyelt kérdés

Van egy friss, még csak pár hetes kapcsolatom egy sráccal, egyetemen van pár közös óránk(mind ketten tanárin vagyunk, csak tök más szakpárral), de igazából tök más körülmények között figyeltünk fel egymásra.(Konkrétan ugyanabba az uszodába járunk, és egy nap, tök véletlen összeütköztünk, az azutáni eset után kezdünk beszélni)

Nem a közeljövőben lesz esedékes a bemutatkozás, csak volt egy beszélgetésem, ami óta kicsit kattogok a dolgon. Szóval unokatesómmal dumáltam, vele egyébként jóba vagyok, és akkor ott volt még két barátnője is, akik nekem csak nagyon távoli haverok. Valahogy szóba kerültek a kapcsolatok, mutattam nekik egy közös képet a sráccal. És az unokatesóm két barátnője tett pár olyan megjegyzést, hogy ők nem tudják elképzelni, hogy én mégis hogyan szedtem fel egy ilyen srácot, hát találhatott volna vékonyabb csajt is. Meg elhangzott olyan is, hogy hát milyen kínos lesz majd a szülőknek való bemutatkozás, hát tök elképzelhetetlen és bizarr, hogy egy helyes, sportos srác összejöjjön egy olyannal, mint én. Meg ne lepődjek meg, ha nem leszek túl szimpi a szülőknek.

Egyébként tudom, hogy kövér vagyok, mindigis az voltam, ez van. Annyira nem bánt, hogy két random csaj azt gondolja rólam, hogy kövér vagyok, mert ez az igazság. Csak kicsit nyomaszt magamban, hogy mi van ha eljut odáig a kapcsolat, hogy akkor ismerjük meg egymást szüleit, és ez probléma lesz. Hazudnék ha azt mondanám, hogy ez egyáltalán nem érdekel. Láttam már más komoly párkapcsolatokat körülöttem, és több szempontból praktikusabb, jobb érzés jóban lenni, stb.


2023. okt. 30. 16:59
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
83%

Mennyire vagy kövér? 80 kg? Vagy 100 felett?

Hát biztos megjegyzik, de tökéletes sose lehetsz, nekem meg abba kötöttek bele, hogy nem vagyok házitündér. Mondjuk legalább anyós küldött kaját, hátha éhen halunk, pedig szoktam főzni.

2023. okt. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
#1 Nem rég mentem le 100 alá, talán 2-3 kilóval. (Nagyjából 175 cm vagyok) Mondjuk amikor 110 voltam, akkor tippeltek ránézésre 90-95-nek.
2023. okt. 30. 17:09
 3/33 anonim ***** válasza:
95%
Unokatesóid barátnői taplók. Nem azt nézném, milyen a lány testalkata, hanem hogy boldog-e vele a fiam.
2023. okt. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
22%
Nekem nem lenne szimpatikus, ha kövér. De ellenszenves azért nem lennék vele. Egyszerűen csak látványra nem szeretem a kövéreket, és ha valaki kövér, az nem csak a külsejét, de a személyiségét is jellemzi abból a szempontból, hogy nincs benne kitartás, vagy épp önuralom. Gondolom ezt úgy, mint szintén hajdan kövér ember, aki erőt vett magán, és lefogyott.
2023. okt. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
99%
Nem érdekel hogy kövér. A fiam legyen boldog. Ne ezen görcsölj. Legyetek boldogok akkor a szülő is át lesz.
2023. okt. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
10%
Hát nem örülnék, ha a fiam egy godzillával lenne együtt, de ha neki megfelel a lány, akkor elfogadnám én is.
2023. okt. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
94%

Engem nem zavarna, de azt vallom, ha átlagtól eltérő a bemutatandó partner, az ember azért emlitse meg a szülőnek.

Tehát ha más a borszine, mint a családé, láthatóan erősen tetovált, bodybulider, a gyerekemmel azonos nemű, vagy nagy a korkülönbség, stb, emlitse meg, mielőtt haza hozzá. Szívesen fogadom akarmilyen is a valasztottja, de így elkerülhet egy sokkos pillantást vagy kellemetlen csendet

2023. okt. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
11%
Mikor összejöttem a barátnőmmel, nagyon bomba teste volt, aztán elkezdte elengedni magát, és akkor apám tett megjegyzést rá hogy figyeljek oda, motiváljam hogy eljárjon ő is edzeni. Egyébként nekem is volt anno hogy elkezdtem hízni, feljött rám kb 5 kiló és anyám is meg apám is tette rám a megjegyzéseket hogy ne hanyagoljam el magam. Én nem bánom, inkább legyenek velem brutálisan őszinték, mint hogy azt hallgassam állandóan hogy milyen tökéletes vagyok, milyen jól nézek ki stb. Nálam biztos hogy szóvá tennék ha egy túlsúlyos lánnyal lennék együtt. Nem elleneznék a kapcsolatot, mert az a fontos nekik hogy boldog legyek, de azt nagyon erőltetnék hogy vigyem magammal a konditerembe. Mondjuk sportoló család, nagyapám és apám is fociztak, anyám még 60 évesen is heti 6x jár edzőterembe meg táncolni, úgyhogy náluk már a 20% testzsír is dagadtnak számít
2023. okt. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tennék semmiféle megjegyzést a súlyára, a háta mögött sem. Nem ez alapján ítélek meg egy embert.

Fiatalon is, mikor még karcsú voltam, isnertem értelmes, aranyos, normális kövér lányokat baráti társaságban, munkahelyen, azóta is így van ez, csak már magam is kövér lettem.

2023. okt. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
94%

Nekem a lányom túlsúlyos. Viszont egy nagyon okos, talpraesett és kedves személyiség. Szerintem lerúgnám a leendő "anyóspajtást", ha megjegyzéseket tenne a súlyára. :)))

(Hozzátenném, hogy én balettoztam, ma is mozgok, tartom a súlyomat - nem tőlem örökölte.)

2023. okt. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!