Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha a fiad egy...

Mit szólnál, ha a fiad egy kövér lánnyal lenne együtt? Ellenszenves lenne a lány emiatt? Tennél valami megjegyzést rá, akár a lány háta mögött csak a fiadnak?

Figyelt kérdés

Van egy friss, még csak pár hetes kapcsolatom egy sráccal, egyetemen van pár közös óránk(mind ketten tanárin vagyunk, csak tök más szakpárral), de igazából tök más körülmények között figyeltünk fel egymásra.(Konkrétan ugyanabba az uszodába járunk, és egy nap, tök véletlen összeütköztünk, az azutáni eset után kezdünk beszélni)

Nem a közeljövőben lesz esedékes a bemutatkozás, csak volt egy beszélgetésem, ami óta kicsit kattogok a dolgon. Szóval unokatesómmal dumáltam, vele egyébként jóba vagyok, és akkor ott volt még két barátnője is, akik nekem csak nagyon távoli haverok. Valahogy szóba kerültek a kapcsolatok, mutattam nekik egy közös képet a sráccal. És az unokatesóm két barátnője tett pár olyan megjegyzést, hogy ők nem tudják elképzelni, hogy én mégis hogyan szedtem fel egy ilyen srácot, hát találhatott volna vékonyabb csajt is. Meg elhangzott olyan is, hogy hát milyen kínos lesz majd a szülőknek való bemutatkozás, hát tök elképzelhetetlen és bizarr, hogy egy helyes, sportos srác összejöjjön egy olyannal, mint én. Meg ne lepődjek meg, ha nem leszek túl szimpi a szülőknek.

Egyébként tudom, hogy kövér vagyok, mindigis az voltam, ez van. Annyira nem bánt, hogy két random csaj azt gondolja rólam, hogy kövér vagyok, mert ez az igazság. Csak kicsit nyomaszt magamban, hogy mi van ha eljut odáig a kapcsolat, hogy akkor ismerjük meg egymást szüleit, és ez probléma lesz. Hazudnék ha azt mondanám, hogy ez egyáltalán nem érdekel. Láttam már más komoly párkapcsolatokat körülöttem, és több szempontból praktikusabb, jobb érzés jóban lenni, stb.


2023. okt. 30. 16:59
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
20%
Én sem szeretnék kövér embert a családba, számtalan eü-i kockázatot rejt.
2023. okt. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, nem tennék megjegyzést. Én azt szeretném látni: 1.a gyerekem boldog vele, 2.jól bánik a gyerekemmel, szépen beszél vele, nem használja ki (kölcsönösen) 3.alapvetően kedves természete van.
2023. okt. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy a srác szülei nem kövérek maguk is? Vagy ha van még gyerekük a párodon kívül, akkor az a másik gyerek nem kövér-e?
2023. okt. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
92%

Én hasonló alkat vagyok, mint te, nálunk pl. azt sikerült benyögnie anyósnak anno, hogy örül, hogy végre ilyen barátnője van a páromnak. :D

Szóval - bár nyilván ez a ritkább - de pozitív sztereotípiát is kaphatsz, nem csak negatívat. :D

2023. okt. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

nem zavarna

engem az érdekel h a gyerekem jól érezze magát a párjával

ha zavarni fog a többlet majd leadod fiatalon még elég könnyű

2023. okt. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretik egymást akkor nincs gond.
2023. okt. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

#7 De az is említésre méltó, átlagtól való eltérés, hogy a csaj kövér?


Kérdező:

Nekem még nincs gyerekem, de engem nem hiszem, hogy zavarna. Alapból ha jól veszem ki, közös hobbi, sport kapcsán ismerkedtetek meg jobban. (Azt írod ugyanabba az uszodába jártok, így futottatok össze) Nem látom a problémát abban, hogy a jövőbeli fiamnak legyen egy barátnője, aki rendszeresen sportol, de kövér.

2023. okt. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom elképzelni hogy a gyerekem választottját ilyen kaliberű dolgokért piszkáljam. Nem érdekel a hajszíne, hogy kávézik e, van e 20 kiló túlsúlya vagy ilyesmi. Legyen amúgy normális, kedves, szeresse a gyerekem.
2023. okt. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam még csak 3 éves, így sok idő van még addig, hogy lányt hozzon haza, de nekem csak az a szempontok számítanak, hogy 1: boldoggá teszik egymást, 2, jól bánnak egymással.


Ha megnyugtat, mikor összejöttem a gyerek apjával akkor voltam 48 kiló. 170 centihez gondolhatod milyen.. a párom meg 172 volt és 120 kiló. A mai napig együtt vagyunk, boldogok vagyunk, várjuk a kistesót. Igaz, azóta már 52-55 az átlag kilóm (a terhességet most nem említem) de neki ugyan úgy a 115-120.

2023. okt. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
12 voltam, nekem a sógornőm egy botsáska, amivel nem is lenne baj, csak ő egy mérgező személyiség, az anyukámnak beszól, mert túlsúlyos (közben én tudom, hogy anyukám betegség miatt hízott meg, és őszintén, 78 évesen 80 kilósnak lenni nem akkora tragédia), de sok más durva dolgot is csinált, pl amikor anyukám arra hivatkozva, hogy már idős nyugdíjas leállított egy több mint 100.000 forint értékű havi támogatást feléjük, akkor minden volt csak úrinő nem, úgy, hogy a testvéremnek ezzel semmi baja nem volt, másrészt jól keresnek és több ingatlanok is van, amit kiadnak. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem számít, ha túlsúlyos vagy, ha jó a természeted, és pozitívan állsz a párod családjához, én 100x jobban megbecsülnélek , mint egy akármilyen bikinifittness királynőt. Egy életvidám, kedves, husis csaj sokkal szimpatikusabb nekem.
2023. okt. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!