Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek annak érdekében...

Mit tegyek annak érdekében hogy jobb legyen anyukámmal a kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Anyukámmal valahogy sehogy sem jövünk ki , bármit csinálok bármit mondok neki nem felel meg, mindig azt mondja mások milyen jók, nem vagyok neki elég jó és folyamatosan meg akar változtatni. Mit tegyek hogy javuljon a kapcsolatunk?
2023. nov. 5. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz tenni. Építsd a saját életedet, minél előbb függetlenedj.
2023. nov. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Nekem az segített, hogy egyszer leültem vele, elmondtam neki, hogy szeretnék javítani a kapcsolatunkon, majd elmondtam, hogy mi bánt, ő is elmondta, hogy mi zavarja, majd innentől kezdve (az elején) kb havi egyszer leültünk ezeket átbeszélni, hogy min kéne még változtatnunk. Még ezen felül többször szerveztünk közösen programokat is. Nekünk kellett pár év, de most már jóban vagyunk
2023. nov. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván ehhez az kell, hogy erre ő is nyitott legyen (2. Voltam)
2023. nov. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ő nem akarja akkor semmit.
2023. nov. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Költözz el
jan. 16. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!