Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 vagyok 3hét mulva felvételi...

14 vagyok 3hét mulva felvételim van, A szüleim állandoan cseszegetnek hogyha nem vesznek fel gimnáziumba beadnak a Gyivibe és nem értik meg hogy nem akarok gimibe menni. Mit tegyek hogy ne cseszegesenek állandoan?

Figyelt kérdés
amugy nagyon nembirom a szüleim föleg anyukámat sokszor megver:(
2009. jan. 3. 14:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2009. jan. 4. 11:00
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért nagyon durva,hogy érzelmi zsarolással akarnak a szüleid rávenni a sulira.Nem egy intelligens emberek...Hogy lehet ilyet mondani,hogy beadnak a Gyivibe?Ettől amúgy ne félj,csak nagyon indolkolt esetbe kerül valaki Gyivibe.Mondd azt nekik,hogy Te pedig ha öregek lesznek,öregek otthonába teszed őket és rájuk se fogsz nézni.Hogy mondhatnak ilyet???Amúgy szerintem kezdheted szakmunkásképzővel.Én is előbb letettem egy szakmát majd leérettségiztem,majd lediplomáztam.Különben is,most a szakmunkások már többet keresnek,mit ez értelmiségiek.Persze,kiell az érettségi,de nem muszáj azzal kezdeni.
2009. jan. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem próbálkozz meg a gimivel....legalább lesz időd eldönteni hogy mit is szeretnél és felnősz annyira h eldöntsd mit akarsz...egyébként hogy mer anyukád kezet emelni rád egy rossz jegyért?:S...nem akarlak bántani de mocskos egy anyád van neked...én tűrtem egy ideig a visszapofázásért a pofonokat de most h már tényleg jogosnak érzem néha egyszerűen megfogom a kezét és megmondom neki h ne merjen megütni mert rossz vége lesz...(az ilyen eseteken kívül nagyon szeretem édesanyámat és nem cserélném le senkire de sajnos egy szülő sem tökéletes mert elfelejtették milyen volt gyereknek lenni)
2009. jan. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Szegény...nekem ilyen szüleim lennének,ejh :S már bocsi....Am gimnázium sem rossz,sőt! Én is oda megyek,és nekem is át kell esnem a felvételin :D Sok sikert a felvételihez,remélem azért a szüleid rájönnek,mekkora baromságot művelnek.....


14/F

2011. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
jabocs nem olvastam h tavaly volt :'D akkor már úgy is felejtős téma.....és végül gimibe mentél? :O
2011. jan. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!