Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magam kellemetlenü...

Miért érzem magam kellemetlenül mikor fehérneműben látom anyámat? Hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés

Reggelente szokott így mászkálni, ezen a szokásán már változtatni nem fog mert mindig ilyen volt.

Talán az a legjobb megfogalmazás, hogy olyankor nőként látom nem anyaként.


dec. 13. 12:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
szerezz magadnak nőz, akkor majd nem látd mindenkiben azt, hogy nő...
dec. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%

Nem tudom mióta tart ez a helyzet, és azt sem, hogyha régóta így van ez, akkor miért éppen most vetődött fel Benned a kérdés?


Nem tudom, milyen körülmények között laktok, hány éves vagy, stb. de azért azt gondolom, hogy a társas (családi) együttélésnek vannak úgynevezett íratlan szabályai, amiket nem illik áthágni.

Egyik ilyen, hogy a lányommal/fiammal/menyemmel/vejemmel közös használatú lakrészeken (vagy olyankor,ha/amikor épp vendég van) nem járok meztelenül, nem járok bugyiban/alsónadrágban/fehérneműben, mert nem illik.



Azon gondolkodom, hogy miért, illetve miért most vetődött fel benned ez a kérdés?

Mit szeretnél (nála) elérni? Mit akarsz tőlünk? Nekünk mi közünk mindehhez? (Igazából szerintem nagyjából végképp semmi)

dec. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%

Hát kisfiam, ez azért van, mert anyád is NŐ. Ezért bánj úgy minden nővel, ahogy szeretnéd, hogy anyáddal is bánjon bárki más férfi.


Amikor a strandon vagytok nem érzed magad feszélyezve?


Amikor te vagy egyszál alsóban, akkor ugyanúgy kényelmetlen?


Ha viszont szexuális vágyakat gerjeszt anyád látványa benned, akkor fordulj szakemberhez, mielőtt nem késő.

dec. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Az egy dolog, hogy mindig ilyen volt, de te közben felnőttél. Szólj neki, hogy zavar ez a szokása. Arra direkt nem kérdezek rá, hogy lehet a saját anyádat nőként látni.
dec. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Hát nem tudom, engem ez nem feszélyezett sosem, mondhatni, fel se tűnt, hogy anyám vagy apám 5 percig fehérneműben volt. Ahogy írták fent, strandon se zavarna. Viszont azt már gáznak éreztem, mikor valamelyik barátomnál voltam és az anyja csipkemelltartóban jött be a szobájába.
dec. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Meztelenkedős család ismét?
dec. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 NTBS ***** válasza:
89%
Ne foglalkozz vele. El fog múlni az érzésed.
dec. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Megint nem értik a kérdést. Elhiszem hogy zavar. Ahogy az is zavarna, ha apád gatyában flangálna előtted. És az is zavarna ha téged látnának lengén öltözve. Ez teljesen normális. Esetleg kedveskedj neki egy új köntössel és mondd meg neki hogy "Nézd anya, vettem neked egy új köntöst, így nem kell végre fehérneműben mászkálnod!"
dec. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Hát mondjuk az hogy egy ilyen látvány mennyire kínos, az attól is függ hogy olyan "mamis" az a fehérnemű vagy teszem azt divatosan merész csíktangát és átlátszó melltartót hord-e anyuka. De amúgy szerintem se illik zavarba hozni egy gyereket azzal hogy fehérneműben flangálnak a szülők, ez egyáltalán nem ugyanaz a kategória mint a strandon fürdőruhában lenni.
dec. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Előtted lévő vagyok, jó megfogalmazás! Nem kéne zavarba hozni a gyereket.
dec. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!