Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám szagolgatja az alsógatyá...

Anyám szagolgatja az alsógatyáimat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval,ugye anyum mossa a ruháimat mert 14 éves vagyok. De nagyon idegesít hogy szagolgatja az alsógatyáimat. Mit tegyek? Mit mondjak neki? Mossam ki én őket? A válaszokat előre is köszi.

2016. jan. 3. 23:55
1 2
 1/16 anonim válasza:
3%
nevelt anyad?
2016. jan. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
Vagy te vagy beteg,vagy anyád,nem tudom eldönteni.
2016. jan. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
nem lehet az, hogy a koszos alsóneműt a tiszták közé bedobod, és amikor Anyud szedi össze a szennyest, akkor ő sem tudja eldönteni, hogy ez most tiszta vagy sem? nálunk volt ilyen, de nem alsóneműnél..volt, hogy a tesóm bevágta a koszos pólóját a tiszták közé...de ez az alsógatya eléggé bizar.
2016. jan. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom, szét van hajigálva a szobádban, összekeverve a tisztával, mert azt meg nem rakod el. Ha nincs rajta látványos "nikotincsík", nem nagyon lehet másképp eldönteni, mosandó-e vagy se. A megoldás az, hogy a szennyesedet nem a szobádban szanaszéjjel tartod, hanem rögtön a szennyestartóba teszed, a tisztát meg a helyére, a fiókba.
2016. jan. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Az anyák már csak ilyenek, jót akarnak, de ha nem állítják le őket, ötven éves korodban is ezt csinálnák... Te azt tudod tenni, hogy kimosod magad külön egy lavorban kézimosószerrel a dolgaidat (heti egyszer három perc, nem nagy ügy, hidd el, megéri), aztán ha van szobád, szekrényed, fiókod, szépen kulcsra zársz mindent és mindent, amikor elmész. Anyáddal meg szépen megbeszéled, hogy a jövőben szíveskedjen a saját dolgaival foglalkozni. Ez nem megy másképp...
2016. jan. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
96%

Szerintem is erdemes megkerdezni tole, h miert szagolgatja? De ne tamadolag kerdezd meg, csak spontan. Anya... lattam mikor megszagoltad az alsomat. Miert...?

Aztan beszeljetek meg, es kerd meg h ne tegye, mert teged zavar.

2016. jan. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%
sz*rd össze úgy istenesen ,hátha elmegy a kedve.
2016. jan. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy miért szagolgatja. A szennyesed hova kerül? Beleteszed a szennyestartóba vagy olyan helyen hagyod, ahol keveredhet tiszta ruhával? Mert ha széthagyod valahol, akkor lehet, hogy azért szagolgatja hogy megállapítsa, tiszta-e. Más ruháidat nem szagolgatja, csak a gatyákat?
2016. jan. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%
Ez is valami fétis lehet.
2016. jan. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én ránézésre válogatom szét a mosnivalót.Ő lehet hogy szagminta szerint.
2016. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!