Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elfelejteni ezt...

Hogyan tudnám elfelejteni ezt az egészet?

Figyelt kérdés
Karácsonykor mindig összejön a család, ritkán távolabbi rokonokat is meghívunk vacsorára, ahogy most is történt. Apám hozott elég sok pálinkát, amiből vacsora közben, és után is iszogattunk. Már az elején felkeverte kicsit a gyomromat, de gondoltam, hogy kaja után nem lesz baj belőle. Vacsora után ittam még egyet, amitől nagyon rosszul lettem. Próbáltam visszatartani, de nem ment. Siettem wc-hez, mikor sikerült telibe összehányni a folyosót. Apámon kívül mindenki kedves, segítőkész volt, de nem érzem magam jobban tőle. Nagyon szégyellem magam. Ez 24.-en volt. Azóta nagyon magam alatt vagyok. Nem is nagyon beszélek senkivel. Fater meg még baszogat is, hogy én hogy mertem lejáratni őt, milyen gyenge egy ember vagyok.

dec. 27. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%

Minden csoda 3 napig tart. Egy ilyen rókázást is el kellene engedni már a következő napra, ne rugózz a dolgon. Nyilván nem vagy hozzászokva, kicsit túltöltöttél, kijött, istenem, na bumm...

Ne foglalkozz vele.

dec. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Nekem is voltak néhány hasonló,kellemetlen pillanatom szülők/család előtt, nagyon szégyelltem magam pár napig aztán azóta csak hatalmasat röhögök rajta a szüleimmel együtt. Tudom hogy ezt ilyenkor nem lehet elképzelni, de tényleg segít rajtuk az idő. Lehet jövő karácsonykor ti is már viccként emlegetitek fel.
dec. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

#1 ahha, 3 napig, innentől fogva élete végéig minden karácsonykor felemlegetik majd :D


Ez van, kérdező, jövőre tényleg jót nevettek rajta. Amúgy én pont ezért szoktam elutasítani ezeket az állandóan tukmáló igyámég embereket.

dec. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nincs ezzel semmi gond. Csomó minden okozhatta a hányást. Az viszont biztos, hogy ha nem viselkedtél ordenáré módon az alkohol miatt, akkor ez kb senkit nem foglalkoztat rajtad kívül.
dec. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ne gondold túl, ahogy a rokonok sem tették. Ezt te érzed most cikinek, mert ez alapvetően magánügy, de előfordul, ennyi.

Amúgy, ha valaki például túlette volna magát, és attól lett volna rosszul?

Apádnak pedig mondd meg ha csesztet, ilyen sz@r páleszt még sosem ittál 😀

dec. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Na ezért mondják, hogy az igyon, aki bírja.

Nyilván kellemetlen meg ciki, de engedd el, nevess rajta egyet. Pár év múlva már úgyis röhögve fogjátok mesélni haveroknak.

dec. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Buliból hazamentem és belehánytam a mosott ruhába. 2 és fél sört ittam összesen. Kínos volt sokáig, de mostanra mosolygunk rajta.
dec. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

En a sajat agyamba hanytam, kb 16 evesen. Anyam ugy elvert, mint a lovat. Nagyon duhos volt, h higy nezhetek ki igy lany letemre.😱

Nem tudtam a limitemet, fiatal voltam, tapasztalatlan.

Nem ittal sokat pedig.

dec. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Ezért e rovidezunk teli hassal

Pár év, és karácsonyi sztori lesz, hogy hányad osdzr6a házat szenteste. Néhány rokon még pálinkát is hoz majd ajándékba.

Nem akkora ügy ez, volt, hogy a sógornőmet szedtük így össze 7-8 éve. Ő egyáltalán nem iszik, két pohár odavágta.

dec. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Pár nap aztan elfelejted.
dec. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!