Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem engedi? Vajon?

Miért nem engedi? Vajon?

Figyelt kérdés

Szerintetek miért nem engedi anyám hogy a barátommal aludjak?

5 hónapja vagyunk együtt igen igen kevés idő még de más szülő már az első héten meg engedi hogy együtt aludjon a gyermekével valaki😃Az enyém még azért is vergődik ha megkérdem hogy elmehetnék-e a barátoméknál.. vajon miért? Személyesen nem lehet vele beszélni mert vagy nem válaszol levegőnek vesz vagy kiabál velem.. ha üzenetben írok neki nem válaszol én nem értem …valami tanács ez ellen? ha van egyáltalán🙂 Ja és életemben nem aludtam senkivel..

18y



dec. 29. 00:30
1 2 3
 1/28 Betti9802 válasza:
46%
Mink is így voltunk. Mondjuk én 17 voltam. A férjem jöhetett hónapokig de nem aludhatott nálunk. Aztán 7 hónap után anyám megenyhült. Ennek lassan 9 éve. Nem is bánom,hogy anyám ezt szigorúan vette.
dec. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
25%
Jézusom 18 éves felnőtt emberekről beszéltek. Milyen hónapokig tartó udvarlás? XD
dec. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Betti9802 válasza:
88%
Mondjuk azt kifelejtettem,hogy mi azt a "dolgot" megoldottuk máshol is 😂
dec. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
80%
#4 Dehogy felnőtt egy 18 éves..
dec. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
0%
18 évesen nem kéne kérdezni se.
dec. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
78%

Felnőtt az, aki eltartja magát.

Egy mai 18 éves középiskolába jár és 100%-ig a szülei tartják el.

dec. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
77%
Azért az érdekes sokaknál, ha pl 17 éves lenne a lány akkor bevérzett szemmel háborognának, hogy mit akar egy gyerek, így meg, hogy változott egy számjegy, már nyugodtan semmibe veheti szülei érzését, kéréseit...
dec. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
68%
Igaza van, még ráérsz. Járjon oda a fiú egyelőre udvarolni, a többi ráér.
dec. 29. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
85%

Ezer oka lehet, ezt neked kell kideríteni.


Lehez az ok pl az, hogy túl konzervatív anyukád, erkölcselennek tartja a házasságon kívüli szexet. Lehet pl az is ok, hogy prűd, vallási ok, éretlennek tart, félt, fél attól, hogy teherbe esel, "jajmitszólnakaszomszédok", nem akarja elfogadni, hogy felnőttél. Sajnos van szülő, aki struccpolitikát folytat, azt képzeli, amit nem támogat, az nem fog megtörténni.


Az én szüleim (igaz ez már nagyon régen volt), azért tiltották kategórikusan az együtt alvást, mert szerintük szüzen kell férjhez menni és a "jajmitszólaszomszéd" is bejátszott.

Természetesen nem vettem figyelembe a nézeteiket, de tény, hogy csak hazugságok árán tudtunk együtt lenni a későbbi férjemmel. Igen, elköltözhettem volna, hiszen már nagykorú voltam, de be akartam fejezni a tanulmányaimat, azt követően viszont azonnal elköltöztem.

dec. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
59%

Mert egy idióta anyád van aki elfelejtette, hogy az ő idejében már 16 évesen szexelt. És azt is elfelejtette, hogy nem csak éjjel lehet. Homokba dugja a fejét mert elhiszi magának ha nem alszik nálatok a pasi akkor nem is szexelsz.

Pedig 18 éves korban tök normális a szexuális élet, főleg 5 hónap után.

Ez egy normális dolog amire vágysz. Az én anyukám mikor 18 voltam akkor jöttem össze az első barátommal aki ma a férjem, szóval anyum azt mondta inkább itthon a szobámban biztonságosan mint valahol az utcán. Teljesen igaza volt.

dec. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!