Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GIMP-ben létrehoztam egy...

GIMP-ben létrehoztam egy szinátmenetes képet. Ecsettel szeretnék rá rajzolni. Miért nem engedi a program?

Figyelt kérdés
2021. jan. 31. 16:06
 1/4 tabaki ***** válasza:
Nem tudom. Általában két eset jár ezzel a tünettel: Vagy zárolva van az adott réteg, vagy egy másik, kikapcsolt rétegen vagy éppen. Ha be tudnál mutatni egy képernyőmentést, az talán többet elárulna.
2021. jan. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm,holnap megcsinálom.

Az történt,hogy készítettem egy képet színátmenetes háttérrel,majd az ecset eszközre kattintottam,próbáltam vele rajzolni,de nem engedte a program.

Csak az ecset alakja,jelent meg a képen,használni nem tudtam.

2021. jan. 31. 21:36
 3/4 tabaki ***** válasza:
A fentebbi két esetben egy kis tiltótábla is megjelenik az ecset mellett. Esetleg még nézd meg az ecset módját, meg az átlátszatlanságát, hogy hol állnak, több nem jut eszembe hirtelenjében.
2021. jan. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most nemrég megnyitottam az elmentett képet,s tudok rá ecsettel rajzolni!!!


A másik kérdésem az lenne,ha időd engedi,s segitenél,hogy a kép széleit szabályos alakokban hogy tudom levágni?


A lasszó kijelölés + DEL nem működik nálam...


Pl.háromszög,kör stb...alakokban a kép bal alsó széleit (indexképnek szeretném)



Válaszod előre is köszönöm!

2021. febr. 1. 10:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!