Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Árverezett házat mennyire...

Árverezett házat mennyire kell kipakolni?

Figyelt kérdés

Az állam tulajdonába került a családom több generációs háza,ami tele van régi bútorokkal,könyvekkel mindennel amit felhalmoztak.

A lakcímem oda szól még,most fogok átjelentkezni.

Hamarosan aukción fogják eladni.

Az lenne a kérdésem,hogy mi történik ha ezeket én ott hagyom a házban? Egyszerűen lehetetlen mennyiségű pénz és munka kéne ahhoz hogy 2 nagy házat kiürítsek.

Megbüntetnek érte ha bent maradnak ezek a dolgok és az új tulajdonosnak kell majd kiüríteni?

Egyszerűen nincs rá sem idő, sem pénzügyi keret..



jan. 7. 15:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Hagyd ott nyugodtan. Szerintem ők megoldjak.
jan. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Benne hagyhatod, vagy tedd pénzért mielőbb.
jan. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
33%
Ezek szerint annyi pénzed van, hogy az esetleg százezreket (vagy többet) érő ingóságot hagyod veszni, ahelyett, hogy magánaukción értékesítsd azokat ?
jan. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
8%
Leírtad, más tulajdonába került! Innentől kezdve bármit elviszel onnan, az lopás.
jan. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Az egyik házban lévő összes dolog penészes, a bútorok is sajnos. A másik házban pedig nincs semmi olyan ami értékesíthető lenne. Régi bútorok, de nem antik.

Nincs hol tárolnom sem pl a rengeteg ,több száz darab könyvet stb.

jan. 7. 15:58
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
elárverezik majd abból a pénzből lenoják a kipakolást és a hitelt ha marad megkapjátok ha - jön ki akkar még mindig tartoztok a banknak
jan. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%

A jelzálog az nem az ingóságokra vonatkozik, hanem az ingatlanra. Bármit elvihet eladhat onnan.

Ilyenkor a semminél még egy ilyen tipik lealkusz hagyatékfelvásárló is jobb, mert valamit ad a cuccokért.

jan. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
9%
Hogy sikerült idehozni a jelzálogot és hitelt, azt nem tudom. A kérdésben egyértelmű, hogy az államé lett a ház. Hogy ezek után miért akar onnan bármit is elhozni és bejelenteni oda a lakcímét az megint egy jó kérdés. Se nem az övé ott semmi, se nem ott lakik. Erősen gyanús, hogy ez egy trollkérdés.
jan. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Idáig oda szólt a lakcímem,most fogok máshova átjelentkezni.

Jelzálogot sehol sem említettem.

Nem elhozni akarok dolgokat,csak nem tudtam, hogy üresre kell e kipakolnom a házat, hogy ne büntessenek meg vagy hagyhatok e mindent ott...

jan. 7. 16:29
 10/19 anonim ***** válasza:
92%
Miért került az államhoz, ha van törvényes örökös?
jan. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!