Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Árverezett hazat néztem ki...

Árverezett hazat néztem ki egy oldalon. Bírtam a Google-ba hogy elarverezett haz és az én falumat ahol lakom és kidobott egy olyan oldalt ahol csak az én faluban lévő hazak vannak arverezve. Szerintetek nem egy csaló oldal lehet?

Figyelt kérdés

Ugy hallodtam hogy csak az MBVK oldalon meg ilyen oldalakon lehet csak fent elarverezett haz azért kérdezem.

Igazából ittis asszem 5000 Ft a regisztrációs díj és elméletileg ha befizetem akkor kiadja az iroda címet meg hogy kihez tartozik.nemakarok erre rafazni. Valaki segítene vagy vett már valaki hazat erről az oldalról?


2021. jún. 28. 22:33
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
2021. jún. 28. 22:38
 2/21 A kérdező kommentje:
Ez az oldal nyilván nem itt lakom csak az oldalra vagyok kíváncsi hogy valóban jó oldale nem csaló.
2021. jún. 28. 22:39
 3/21 anonim ***** válasza:

Nehogy!


Nézd meg, ki a honlap tulajdonosa és realizáld, hogy folyamatos (!) előfizetést akarnak rád sózni, nem 5000 Ft-ért.


Jól gondolkodsz, ne ugorj bele, aZ oldal sütijeit meg nem kéne elfogadni és rácsodálkozni, hogy “tudják” hol laksz :D

2021. jún. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
U basszus akkor szerinted nemjo ez az oldal?
2021. jún. 28. 22:49
 5/21 A kérdező kommentje:
Inenn akartam ingatlant venni árverésen de akkor ezekszerint inkább ne tegyem?
2021. jún. 28. 22:49
 6/21 anonim ***** válasza:
43%

ettől függetlenül ne.

Mert ha amiatt nem zavar, hogy oda van írva, hogy költözhető-e, meg, hogy nincs bent senki, akinek nem kell költöznie, nem azt jelenti, hogy üres.

Hanem , hogy mennie kell.

És a többség nem direkt nem fizet hitelt vagy került ebbe a gondba, el nem venném az otthonukat. Nem is olcsóbb...

2021. jún. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Kizárólag az MBVK-n meghirdetett ingatlanok hitelesek. Minden más pénzlehúzás.
2021. jún. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

"Mi az Önök szolgáltatásának a célja?

Weblapunk adatbázis, melyben a Magyarországon árverésre kerülő, végrehajtás alatt lévő ingatlanok és ingóságok adatait gyűjtjük nyilvános forrásokból. Célunk, hogy Ön minél több adathoz jusson hozzá. Oldalunk aukciós vagy licitálós felületet nem tartalmaz!


Cégünk nem jogosult árverések lefolytatására, arra kizárólag a törvényi előírásoknak megfelelő végrehajtók jogosultak."

(Gyakran Ismételt Kérdések)


Nem értek az árverezett ingatlanokhoz, de mivel nyilvános adatbázisból szívja le az adatokat (érzéseim szerint egy automata programmal), elvileg neked is meg kell találnod máshol ezeket az infókat, a többi válasz alapján az MBVK-n. Az általad linkelt honlap semmivel sem tud többet.

A hivatalos célja és haszna az, hogy összegyűjti neked az infókat egy helyre, ha jól értem nem csak ingatlanokat, hanem mást is kereshetsz, de valójában az egész egy nettó lehúzás, ne dőlj be neki.

2021. jún. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Szerintem csak simán az eladó hirdetéseket listázza úgy mint árverés előtt álló.

Nem hiszem hogy a mi kis városunkban 300 ilyen ingatlan lenne.

2021. jún. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm de a faluban ahol lakom egyetlen egy van amit találtam de az nemigazan érdekel mivel sorház és ugye azoknak a többi részében nyilván laknak én olyasmit szeretnék ha találnak ami egy 2 szobás ház kulon kis udvarral de sehogy sem találok... Ezen az oldalon amit viszont be linkeltem viszont 3 is található azok közul az 1 ik nagyon tetszik de sehol nincs az MBVK oldalon viszont 1 sincsen. Nemtudom merre tudnak keresni vagy a helyi önkormányzatnál találnak ha bemennek vagy hogyan segítsen valaki kérem. 😬
2021. jún. 29. 12:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!