Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Balga vezetéknévhez lánynév?...

Balga vezetéknévhez lánynév? Hogy hangzik: Balga Lea?

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 20:32
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
50%

Balga Izabella

Balga Petra

Balga Liliána

Balga Kinga

Balga Olívia

2010. okt. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
26%

Már bocs, de miért ne kaphatná apuka nevét. Mert bénán hangzik?! Hát nem írom ki, hogy mi a mi családnevünk, de rommá röhögné magát mindenki. Ezért fel sem vettem a férjem nevét mikor összeházasodtunk. Az övé is gáz az enyém is. A gyerekek ezt kapták és kész, mármint a férjemét.

Amúgy a lányaim Nikoletta és Léda. Ha tetszik valamelyik. Vagy Léda helyett Léna, de ez a Lea név sem rossz. Szerintem "a" betűsöket ne adj a Balgához, az olyan monotonnak hat.

2010. okt. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem a Krajnyákhoz kevesebb név illik és még nehézkes is egy kisgyerek számára.

A Balga vezetéknévhez is lehet szépet választani.


Balga Eleonóra

Balga Melinda

Balga Jázmin

Balga Leila

2010. okt. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Balga Pálma, Jázmin
2010. okt. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
sztem a Balga Bea vagy Beáta aranyos :D
2010. okt. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
30%

bocs, nem ide tartozik, de az egyik kedvenc szavam a balga, sok haveromnak nagyon tetszik, amikor ezt a szót használom az elcsépelt kifejezések közt :D


nekem mind1 milyen nevet adtok szegény gyermeknek, de ha egyszer az életben valaha találkozom vele, akkor engedjétek meg, h röhögjek egy jót.

sorry, tudom, h vezetéknevéről senki nem tehet, de jogában áll megváltoztatni.

2010. okt. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
74%

Nekem a Balga Lea, ugy hangzik, mintha vki tajszolassal mondana, hogy balga leany...bocsi.

En mindenkepp vmi hosszabbat adnek neki, mert a vezeteknev rovid, valaki mar irta az Emiliat. Az jol hangzik, szerintem.

Esetleg Krejnyak-Balga Emilia.(ugye jol irtam a neved?:)

Balga-Krejnyak Lea viszont mar nekem jobban cseng.

Sok boldogsagot!(:

2010. okt. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Tudtam, h elirom...bocs: Krajnyak.
2010. okt. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Ne haragudj meg azért amit írni fogok, de szerintem ehhez a vezetéknévhez tök mindegy, hogy milyen nevet adsz, mert a gyerekek kegyetlenek, talán a középiskolában leszoknak a csúfolásáról.

Egyébként szerintem olyan nevet válassz, amelyikben kettőnél több magánhangzó van és akkor jó lesz.

2010. okt. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Jól hangzik és ha ez megszokott lesz majd !
2010. okt. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!