Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbolondulok már ettől a...

Megbolondulok már ettől a helyzettől, mit tegyek? 24/L

Figyelt kérdés

Már hónapok óta ezen dilemázok és nem jutok egyről a kettőre, végső megoldásként kiáncsi vagyok a ti véleményetekre is.

Szóval van 2 férfi, legyen X és Y. X-el több mint 4 éve vagyok együtt, Y-nal 1 hetet voltam 2 évvel ezelőtt, mikor X-el szakítottunk egy időre.Y előtte évekig a legjobb barátom volt és szerelmes volt belém .Nagyon boldog voltam mikor összejöttünk, de X visszakönyörögte magát és a körülmények miatt is úgy alakult, hogy vele maradtam.

2 év alatt sokat gondoltam Y-ra, főleg mostanában, az utóbbi heteknem egyre többet( meg folyamatosan róla álmodok, azt, hogy együtt vagyunk és olyankor nagyon boldog vagyok). Az összes barátom már unja, hogy állandóan csak miatta siránkozom, hogy ilyen meg olyan jó lett volna. Ő azt hiszem szeretne megint velem lenni, de semmit sem tudok biztosan. A barátaim azt tanácsolják, lépjek és próbáljam meg vele. De én nagyon félek az ismeretlentől, félek újra belevágni egy új kapcsolatba, és sajnálom X-et is, szeretem őt is, csak másképp, de igazából elég link alak.( 4 v után még egy eljegyzés se volt, nem hogy összekölzözés, kicsit belefáradtam ebbe is)

Mit tegyek? Mit tennétek a helyemben?


2010. okt. 23. 09:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hallgass a szívedre...ami sztem azt mondja, h inkább Y.

Ha x-el maradsz, akk sosem leszel igazán boldog, mert Y-ról fogsz álmodozni...

2010. okt. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is Y. Ha már ezen agyalsz, akkor tényleg nem szereted annyira X-et. És ne félj az újtól. Mi van,ha nem jön össze Yal? Ne siránkozz X miatt, mert őt már szerintem úgyse szereted szerelemmel. Szóval Xnek is meg kéne adni az esélyt, hogy új barátnője legyen, aki szerelmes is belé, nem tovább húzni az idejét. Megszokásból nem maradhatsz X-el meg sajnálatból. De ez az én véleményem
2010. okt. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hallgass a szívedre, és hagyd ott a mostanit. Még mielőtt esetleg kiszimatol valamit, és akkor csúnya vége lesz. Tedd meg, amit a szíved diktál, mert akkor lehetsz csak igazán boldog!


24L

2010. okt. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindig csak azt bánd meg, amit megtettél. S te most olyan dolog miatt rágódsz, amit nem tettél még meg. Ebben benne van a válaszom is (Y)! :-))
2010. okt. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Most meg fiatal vagy es ne az "eljegyzes" gondolata legyen az irany a sorsodat illetoen, hanem az erzeseid.

Most meg megteheted azt, hogy az almaidat valora valsd, de eljon az ido, amikor mar nem, s foleg akkor, amikor mar megtortent a jelenlegi kapcsolatodban az eljegyzes, talan az eskuvo is, s ferjhez mentel, de Te az igazi szerelmet megis csak almodban eled meg, es egy masikkal!

Szerinted ez igy normalis?

Teremsd meg a lelki boldogsagodat, errol nem beszelni kell es sirankozni, almodozni, hanem megkell teremteni!

2010. okt. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nagyon félek attól, hogy ha újra Y-al leszek, X-re fogok gondoloni és hiányozni fognak a kis megszokott dolgaink. Mégegyszer semmiképp se akarom eljátszani vele azt, amit 2 éve, akkor olyan boldog volt, hogy végre együtt vagyunk, aztán mégis X-et választottam. Soha többé nem akarom őt megbántani, mert ha van ember a földön aki nem érdemli meg, az ő, annyira jó ember, hogy nem is ismerek hozzá hasonlót. Félek, hogy újra bántanám és félek, hogy már nem tudna úgy szeretni, mint régen, mert akkor nagyot csalódott bennem.
2010. okt. 23. 09:46
 7/16 anonim ***** válasza:
Egyszerre egyet lépj, úgy könnyebb haladni. A jelenlegit már nem szereted, mert másra vágysz. Legyél vele tisztességes, zárd le ezt a kapcsolatot. Aztán szünet, nem másik fiú. Mikor lecsillapodnak a gondolataid, akkor tudod eldönteni, hogyan tovább. Sosem leszel tisztában a saját érzéseiddel, ha ide-oda repkedsz, mint egy kismadár. Megsúgom, még azt is észreveheted közben, hogy nem csak ez a két fiú van a világon. Adj időt Magadnak.
2010. okt. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2010. okt. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
hát azért nem éppen...
2010. okt. 23. 10:23
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy nekem beismerd csak onmagadnak!
2010. okt. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!