Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha kiderülne,...

Mit csinálnátok ha kiderülne, hogy a szüleitek valójában nem is a szüleitek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tudom, hogy ilyenbe inkább jobb bele se gondolni, de lássuk be volt már ilyen a történelembe és minden bizonnyal lesz is.Képzeljétek el a szituációt , hogy több év vagy évtized után kiderül, hogy mondjuk a testvéred nem is az igazi testvéred.Vagy anyud és apud nem az igazi szüleid.Mit csinálnátok?Hogyan reagálnátok?Mi lenne az első kérdésetek?
jan. 17. 20:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát én örülnék, mert mindkettejükkel borzalmas a kapcsolatom, hátha a másik kettő egy fokkal jobb ember lenne
jan. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan úgy szeretném őket, ahogyan most szeretem. Ha lenne rá lehetőségem, talán megkeresném az igazi szüleim, családom. Csak hogy ne maradjon bennem utána a kérdés , majd évtizedek múlva, hogy mi lett volna ha..

De a helyzeten semmit sem változtatna. Anya ugyan úgy anya lenne, mama is, a testvéreim is 😊

jan. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
#2 teljesen egyetértek.Így éreznék én is valószínűleg
jan. 17. 20:18
 4/25 anonim ***** válasza:
98%
Velem megtörtént. De mire megtudtam, már sajnos nem éltek. Így nem tudtam elmondani soha, hogy már nemcsak végtelen szeretet, hanem mérhetetlen hála is van irántuk szívemben. Mert a Föld legjobb, legszeretetre méltóbb emberei voltak. Soha nem vettem észre, hogy nem vagyok a vérszerinti gyerekük, mindent megkaptam tőlük, érzelmileg és anyagilag egyaránt. Ha Ők nincsenek, talán most egy árokparton üldögélő hajléktalan lennék. Csodás életet biztosítottak nekem, taníttattak, gyönyörű családom (férjem, gyerekeim, unokáim, stb.) van.
jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%
Az megmagyarázná, miért nem szerettek soha, miért bántalmaztak és miért nem illettem soha közéjük. Nem változtatna semmin, ugyanúgy nem beszélnék velük soha többet, de megmagyarázná :D
jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%
Mivel kívül belül hasonlítok rájuk, nem opció, hogy nem ők a szüleim.
jan. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy: 22 év után már nem mindegy? xd


Amúgy anyám gyerekként elhagyott, apám nevelt fel. Felvetettem neki már kíváncsiságból ezt a kérdést még kisebbként. Nem tudom, honnan jött ez, pedig én és apám is kiköpött nagyanyám vagyunk. De érdekes volt. Apám azt mondta, hogy megölné anyámat, ami persze nem történne meg, de ha megtalálja, biztos ordít vele egy sort egyebeket felhozva. Hanem nem változott volna, hogy én a lánya vagyok. Születésemtől kezdve őt tekintem apámnak, az érzés nem változna, ha kiderülne, hogy vér szerint nem vagyok az. Akit szeretek, azt szeretem. Anyám az anyám, de ha kiderülne, hogy nem ő az igazi anyám, nem változtatna semmin. Ebben az esetben, még ha a valódi szerető anya is lett volna, nem volt jelen, számomra nem anya, tehát ugyanott tartanék. Anyámat nem szeretem, de nem is utálom. A létezése sok éve közömbös. Milliószor probáloztam, én, a gyerek. Sokszor próbálkoztam nála és sok lehetőséget is adtam, ha fogalmazhatok így.

jan. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Metionin ***** válasza:
91%
Arra gondolnék, hogy na akkor ezért nem illettem közéjük sosem. Bár apámon meglepődnék, mert külsőre nagyon hasonlítok rá.
jan. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
32%
örülnék
jan. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem haragudnék rájuk, ugyan úgy a szüleim maradnának a szemembe
jan. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!