Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok, ha kiderülne,...

Mit csinálnátok, ha kiderülne, hogy van egy féltestvéretek?

Figyelt kérdés
az egyik rokon szólta el magát,hogy apukámnak van egy másik gyereke,aki akkor született,amikor kinnt volt külföldön,és szinte egyből utánna elhagyta de pontosan én sem tudom a történetet.Attól félek,ha rákérdezek akkor mi lesz? egyáltalán kérdezzek rá hogy igaz ez stb..? mit tennétek?
2009. okt. 28. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég izgalmas. Sokan vannak, akik rövidebb-hosszabb külföldi tartózkodáskor összehoztak egy gyereket. Inkább anyukádnak okozhatna csalódást, részedről szerintem inkább gazdagabb lennél egy testvérrel. De nem tanácsolnám, hogy fölfújd a dolgot, lehet, hogy nem is igaz, stb. Ha apukád nem beszél róla, akkor vagy nem igaz, vagy nem szeretné, ha kitudódna. Én nem ítélném el, és nem éreznék haragot, az biztos.
2009. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kiváncsi lennék rá, az biztos!

Azt hiszem megpróbálnám meg is találni!

Ha megtaláltam, meg szeretném ismerni, és ha megismertem, szeretném, ha nem vesziteném el.

Hogy ehhez mit szólna az apám?

Azt hiszem nem érdekelne, de mindenesetre megkérdezném tőle, hogyan mondhatott le a saját gyerekéről?

2009. okt. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van! "Apám" 2. házasságából született, de mivel "apám" a válás után (5 éves korom után) felém se nézett, nem ismertem meg a félhúgomat sem. Szegénykém tizenévesen megkeresett, akkor én 22 voltam. Levelezni hajlandó voltam vele, de találkozni nem akartam, mert úgy voltam vele, hogy ha nincs apám, akkor húgom se lehet. Néha írtunk egymásnak, aztán 4 évvel később (26 illetve 20 éves korunkban) mégiscsak találkoztunk, és akkor meg már sajnáltam, hogy nem tettük meg hamarabb. :( Testvérek persze nem lettünk a szó szoros értelmében, ez már lehetetlen is volt, olyan, mint egy jófej havercsaj, akivel néha találkozunk, beszélgetünk, vagy írunk egymásnak. Sajnálom, hogy anno kegyetlen voltam vele, mé így is, hogy nem haragszik. A találkozással tulajdonképpen csak próbáltuk helyrehozni a dolgokat - ha az, akit nem tekintek az apámnak, normálisan látogatott volna hétvégente, akkor ismertük volna egymást, és nem felnőtt korunkban találkozunk.
2009. okt. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem csak egy tesóm van, ő is féltesó.. mert neki más az apukája..de ő csak nagyon kicsi korában látta utoljára apukáját, akkor én még nem éltem, szóval nem nagyon érezhető, h féltesók vagyunk... apukám sajátjaként szereti, 5 éves kora óta :) úgyh ez nekem csak jó... ha hirtelen derülne ki, sok év után, tuti kiváncsi lennék, de nem hiszem h így tudnám kezelni, édes testvérként
2009. okt. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kiderült, hogy van egy pár éve. Én homokba dugom a fejem: " csak én vagyok az egyetlen lánya". Egy férjes asszonynak csinálta, úgy lett eladva a kislány, hogy a férjé. De letagadhatatlan, a nő tudja is ki az apa. Én nem kerestem. Nem is fogom. Minek tegyem tönkre az életét?
2009. okt. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én akkor sem haragudnék, ha én lennék az anyukád ebben a szereposztásban. Azóta biztosan hűséges az Apu, és már nagy a távolság kilométerben is, meg időben is. Apukádnak viszont nagyon rossz lehet titkot őrizgetni. (mármint ha igaz mindez)
2009. okt. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Érdekes...

Nekem is van 2 féltestvérem apám révén. Sosem találkoztam velük.

Aztán mikor 15 évesen először találkoztam apámmal megkérdeztem "Tudnak rólam bármit is?" A válasz kb. az volt amit te kaptál "Egy rokon elszólta magát, csak annyit tudnak hogy vagy valahol..." (Azt hozzá kell tenni hogy nem láttam még embert aki az apámnál jobban hazudna, úgyhogy bármiből kidumálja magát...)

Kicsi az esély rá hogy én lennék a féltestvéred :)


Amúgy én nem kerestem fel őket MÉG! Kicsit félek a reakciótól, meg nem akarom tönkrevágni apám családját, mert ahogy mondtam "kiválóan hazudik" és nem tudom biztosan hogy tudnak-e rólam...

2010. aug. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!