Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez valami betegség, vagy...

Ez valami betegség, vagy traumás kötödés?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz már a házasságunk a férjemmel.. Többször megpofozott, megvert, hajam tépte

Sokszor veszekszünk

Semmi se jó neki amit főzök.

Nagyon sokszor iszik.

Minden nap iszik, van amikor nagyon részeg, van amikor kevésbé.

Van olyan is amikor nem iszik, és akkor teljesen normális, akkor minden jó.

És sztem ez van bennem, az utóbbi és emiatt nemtudom ott hagyni.

Pedig tudom hogy ez így nem egészséges

Most lenne lehetőségem költözni ketten a kisfiammal egy kis lakásba.

És nemtudok dönteni.

Annyira mennék is el tőle, de valamiért maradnék is, abba bízok lehet megváltozik.

Okolom magam, hogy lehet én nem voltam jó hozzá és azért iszik, azért viselkedik így.

Adjatok egy kis megerősítést.

Koszonom.



#Traumás kötödés
jan. 23. 14:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan az a kérdés, hogy elköltözzetek-e a gyerekeddel egy agresszív alkoholistától?


Már régen meg kellett volna tenned.

jan. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Minek adjunk megerősítést, nem értem.


Ver téged és alkoholista, te meg így sem voltál hajlandó eddig sem lelépni, a sajt gyereked lelki nyugalmának érdekében sem.


Bármit írunk, úgyis maradni fogsz, mint eddig és mint rengeteg másik nő, mert gyenge a jellemetek és buták vagytok, ez az igazság.


Ha lépni akarnál, nem kéne megerősítés.

jan. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom elhinni, hogy nem trollkérdés.

Ha véletlenül nem, akkor ne gondolkodj, fogd a gyereket és költözz.

jan. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért utálod ennyire a fiadat? Miért teszed tönkre az életét?
jan. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt az a kerdes, te miert turod ezt? Az ilyen lenyek nem valtoznak. A fiad ezt latja, ebben el, ebben a rendkivul karos es mergezo kozegben no fel. Ez nemcsak teged bantalmaz, de ezen keresztul a fiadat is. Nem kerdes, hogy azonnal lelepnek az uj lakasba, elvalnek, no contact minden platformon es csak a legminimalisabb kapcsolattartas kizarolag a fiad miatt.
jan. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Segítek, nem fog megváltozni.

Azért mielőtt lelépsz beszélj egy ügyvéddel és intézd a gyermekelhelyezést, mert amíg nem a tied a felügyelet, addig nem viheted el a gyereket az apja engedélye nélkül.

jan. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%
Ha egyértelműen az alkoholizmus az oka a romló házasságnak, akkor ott van az Anthaetil tabletta vagy annak a comb bőre alá ültethető változata. Beszélj a férjeddel ill. a háziorvossal.
jan. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos vannak nők, akik szeretnek szenvedni. Nem lépnek akkor sem, ha van hova. Ha mégis megteszik, keresik a visszautat.

Teljesen mindegy, hogy miért iszik és verekszik.

A gyereket hagyd ki ebből az elmebeteg játékból.

jan. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan felnőtt férfi ismerősöm, aki az öccsével ilyen apa mellett nőtt fel. Még 30 évesen is heti, kétheti rendszerességgel rémálmai voltak a kisgyerekkori traumái miatt, amikor kénytelenek voltak tehetetlenül végignézni, hogy az esténként részegen hazatántorgó apjuk veri és rugdossa az anyjukat.


Egy volt kolléganőm szintén olyan családban nőtt fel, ahol rendszeres volt az apja részéről a verbális és fizikai erőszak. Ezt akkor tudtam meg, amikor ő (mármint a kolléganőm) 24 évesen (orvosi látleletek, rendőrségi feljelentés, stb. ellenére) alig tudott kiszállni súlyosan bántalmazó kapcsolatból.


Szerintem gondold végig őszintén, hogy ilyen gyerekkort kívánsz-e a saját gyerekednek. Akarod-e, hogy félelemben éljen, akarsz-e neki életre szóló traumákat, és szeretnéd-e, hogy olyan párkapcsolati mintát lásson felnőve a családban, ahol a férfi a nővel nem szeretettel és tisztelettel bánik, hanem üti-veri.


Te sem ezt érdemled, de a gyerekedért, az ő sorsáért végképp felelős vagy.

jan. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Gyerekként is ütöttek amikor "nem voltál jó". Ki merem jelenteni, akkor is, ha szerinted nem így volt. Mersz beszélni a férjeddel, hogy nektek a gyerekkel ez így borzasztó? Akkor mi van? Ígérget? Vagy téged okol? Sosem lesz jobb, a gyereked ebben nő fel, te pedig a nagy reménykedés végén pelenkázhatod azt aki végigrugdosott az életeden. Neki ez így jó. És nektek?
jan. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!