Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan taníthat egy olyan aki...

Hogyan taníthat egy olyan aki fejszével dobálózik?

Figyelt kérdés

Unokatestvérem, aki pedagógus. Nem az iskolában teszi ezt, hanem a családban. Az apja nagyon ajnározza a tanár fiát, de látta ő is, meg az apja kollégái, hogy milyen. Gondolom, eldicsekedett a kollégáinak az értelmiségi fiával, egy munkát voltak elvégezni abban a faluban. Aztán mondta, hogy bemennek a fiáékhoz, elhozni egy asztalt. Náluk egy falkerítés van, amin nem lehet belátni az udvarba. Becsengettek, erre repül ki a kerítés felett egy fejsze. Még jó, hogy nem talált el senkit. Utána nyitotta ki a kaput a hülyegyerek, hogy jaj hát ő nem tudta, hogy ők azok, azt hitte a szomszédja, akivel harcban áll.

De nem ez volt az első ilyen, mert amikor a felesége testvére náluk aludt, aztán valamin összevesztek, a sógornője kifutott az udvarra, azután is repült a fejsze.

Miért engedik az ilyet, hogy tanítson? Tanároknak nincsen pszichológiai alkalmassági vizsgálat?



jan. 25. 18:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
99%

- Miért engedik?

- Mert nem tudnak róla, meg amúgy is, az a magánélete.

- Nincs pszichológiai vizsgálat?

- Nincs.

jan. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
98%
Ez kamu
jan. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
Miért engedik a rossz tanárt tanítani? Pont azért, amiért engedik a rossz doktort gyógyítani. Mert hiány van belőlük és úgy vannak vele, hogy a rossz is jobb mint a semmilyen. Kismillió szakmában - főleg a közalkalmazottaknál - van ez. Ma csak a tényleg elhivatottak és a hulladék megy tanárnak. Szerinted egy értelmes ember elmenne ezért a fizetésért és munkakörnyezetért egyetemre évekig tanulni? Ugyan már...
jan. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, nem buta ember. De idegbeteg vagy én nem tudom, de ez nem normális amit csinál.
jan. 25. 18:37
 5/22 babyboom567 ***** válasza:
81%
Van ilyen.Nagyimék szomszédja iskola igazgató volt,otthon részegen késsel/fejszével üldözte a családját rendszeresen.Volt hogy pont én is mamáméknál voltam, és a kislányai hozzánk menekültek fel az emeletre éjjel.A 80-as években nem volt divat a válás,és kizárólag a férfi presztizsét védte mindenki.Nagyon szomorú dolog volt.
jan. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
11%
3/ ismerősöm tök rendes normális lány, erre kiszórták alkalmasságiról mert fogszabályzója van.. Ennyit a nagy tanárhiányról.
jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%

"vagy én nem tudom"


Pedig te írod az idióta sztoridat, akkor illene tudni, nem?

jan. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%

"ismerősöm tök rendes normális lány, erre kiszórták alkalmasságiról mert fogszabályzója van.. Ennyit a nagy tanárhiányról."


Akkor tőlem kell megtudnod: az ismerősöd nem mondott igazat. Te ezt komolyan elhitted neki?

jan. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
99%
Gyanítom, a tanárképzőn nincs olyan kérdés a záróvizsga előtt, hogy "Szokott-e fejszével dobálózni a szomszédaira?", de ha lenne, akkor is lehet rá nemmel felelni. 😁
jan. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
8. Lehetséges, ha ének-zene tanár akart lenni. Ott valóban belekötnek.
jan. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!