Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez nem volt durva húzás...

Most ez nem volt durva húzás osztályfőnökömtől?

Figyelt kérdés

Az osztálytársam anyukája 3 hete halt meg.Csütörtökön a suliba benyúlt a zsebébe,félig kihúzta a telefont,hogy megnézze mennyi az idő.(ofővel volt óránk) És osztály főnököm beszólt a lánynak hogy "Olyan neveletlen vagy,mintha nem lenne aki fegyelmezzen".

Tudja nagyon jól hogy a lány mennyire padlón van,17 éves.

Ez nem volt bunkóság?


2010. okt. 24. 10:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez így durva volt. Elintézhette volna annyival is hogy: "Ne most nézd a telefonod! Köszi!"

Sok idegroncs tanár van, aki a diákokon éli ki magát, meg azon, hogy a kollégáit fúrja.

2010. okt. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lány visszaszólt volna, hogy "sajnos már nincs!", akkor szégyelhette volna magát a tanár. Ha egyáltalán rájött volna milyen tapintatlan volt.
2010. okt. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én matektanárom azt mondta hogy ( miután azt tanácsolta járjon mindenki hetente 3x-4x matek korrepre egy matektanárhoz és mire én mondtam hogy aki nem tudja megfizetni??) hát ő inkább beledöglene de akkor is megteremtené ezt a gyerekének. És hogy biztos az én édesanyám is megteszi ezt értem.. ( pontosan tudta hogy meghalt 2 éve..)..
2010. okt. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
És az ilyenek mennek tanárnak... :(. Nem azért, nem azzal van a bajom, hogy szól egy diáknak, ha az nem tiszteli a szabályokat, hanem azzal, hogy ilyen személyes traumával, tragédiával gúnyolódik vki... tetű alak...
2010. okt. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!