Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintem annyira durva....

Ez szerintem annyira durva. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A páromnak van egy nővére,aki már férjes nő. Szoktunk összejárni,együtt elmenni moziba,filmet nézni,bulizni stb négyesben (a párom nővére,a férje,az én párom,és én). Kb 1-2 hónapja észrevettem,hogy a párom sógora elkezdett nyomulni rám. Olyanokat mond,meg úgy néz rám,hogy már komolyan mondom szégyellek odamenni. Mindig megjegyzéseket tesz,hogy milyen csinos vagyok,de mindezt akkor,amikor úgy adódik,hogy ketten maradunk egy pár percre. Igyekszem elkerülni a találkozást,mert számomra iszonyúan kínosak ezek a helyzetek. Sajnos családi összejövetelekkor nem mondhatok nemet. Finoman megpróbáltam leállítani,hogy ne csinálja ezt,mert nekem nagyon kellemetlen,de mindhiába. Legközelebb már az lesz,hogy durván fogok reagálni az újabb megjegyzésekre. Alapvetően nagyon közvetlen vagyok,megtalálom mindenkivel a közös hangnemet,de ez már több a soknál. Szerintetek mit csináljak? Szörnyen érzem magam. Ha valaki tud tanácsot adni,nagyon megköszönném!
2011. szept. 1. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Nyugodtan mondd meg durvábban a véleményed, hogy Te szereted a párod és hagyjon békét Neked, ha nőzni akar keressen mást stb...

Ha nem tudja felfogni szólj a párodnak!

23/N

2011. szept. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Mondd el a párodnak!! Hátha bepöccen és elintézi a pasast :D
2011. szept. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha biztos vagy benne, hogy nem a Te elkepzelesed a ferfi viselkedese, eloszor beszelj vele negyszemkozt. Nyugodtan, de hatarozottan. Mondd el neki azt is, hogy ha nem hagyja abba, nem lesz mas valasztasod, meg fogod emliteni a felesegenek.

Tobbiek nem vettek eszre semmit meg?

2011. szept. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Szia ,te mar megtetted azt,hogy szepen elmagyaraztad neki a dolgokat es meg mindig csinalja az eszet .... szerintem probalj meg beszelni vele most hatarozottabban ,ha muszaj akkor csunyabban ,hogy vegye eszre magat ..aztan ha igy sem ert akkor adjal neki ultimatumot ..mond meg neki ha nem fejezi be mindenki megfogja tudni ,hogy miket magyaraz neked mikor kettesben vagytok !sok sikert:) 24l
2011. szept. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen mond el a párodnak !!!!!
2011. szept. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ved föl diktafonra ,majd mikor befejezte a mondókáját akkor húzd elő ,kapcsold ki,mosolyogj és mond neki hogy

"akkor remélem ez volt az utolsó...":)

2011. szept. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze a párodnak mindenképpen szólj! Rád ne vetüljön a gyanú árnyéka sem hogy összeszűröd a levet ezzel a palival!
2011. szept. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk az, hogy "milyen csinos vagy", még nem egy nagy indok, tehát van olyan, ami konkrétabb?

Aztán ha szólsz a párodnak, talán még te jössz ki hülyén a történetből, mert a sógor kimagyarázza annyival, hogy csak megdicsérte a ruhád, amire felkaptad a vizet.. Na érted.

2011. szept. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16:38 jó megoldást írt.
2011. szept. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!