Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségem decemberben 40...

Feleségem decemberben 40 éves, közel karácsonykor.40 éves lányok/asszonyok! Ti mit kérnétek egy ilyen évfordulóra?

Figyelt kérdés
Köszönöm,hogy csak ÉRTELMES válaszokat írtok!
2010. okt. 24. 16:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az anyagiak elég meghatározóak... Kb mennyi pénzt szánnál rá? 35/N
2010. okt. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Apu anyunak 40-en száll rózsát vett ilyen csokor volt. és még elvitte 2 napra wellnes hétvégére. Remélem segítettem 17L
2010. okt. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Az anyagiak az ötlettől függnek, mert pl egy gyűrűre "sajnálnék" 150-200E-t viszont ennyiért simán elutaznék vele meglepiből.

Ja igen, és van egy tizenegy éves fiunk is, akit bele kell számolni ha "családi ajándék" mmint hogy utas ő is.

2010. okt. 24. 16:33
 4/12 anonim ***** válasza:
Jó de a fiatokat csak letudjátok passzolni a nagyszülökhöz, közeli rokonokhoz, Szerintem jó a wellness.. 17L
2010. okt. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én annak nagyon örülnék, ha a férjem elvinne minket egy hosszú hétvégére, szívesen elmennék valahová, akár külföldre, akár belföldre. Bár mostanság nagy divat, d nem feltétlenül welness-ezni, hisz a tizenéves fiatok nem biztos, hogy élvezné az ilyen-olyan iszappakolásokat, szaunát és társait :)
2010. okt. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én még nem vagyok 40, csak pár év múlva. De annak örülnék, ha a férjem kibérelne egy erdei házikót, kint bográcsozás együtt, borozás, újra kamasznak lenni, távol mindenkitől, kettesben. Engem ez a "steril műromantika" wellness utazás nem hozna lázba, de Te ismered a feleséged. Én simán kicuccolnék pl Visegrádra vagy akárhová, ahol tényleg csak magunk lehetünk egy erdei házikóban, még ha csak pár napig is.
2010. okt. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én "csak " két év múlva leszek 40, de legjobban Én is a kettesben töltött hétvégének örülnék
2010. okt. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekünk van egy füzetünk a párommal, ha valaki szeretne valamit, kinézett valamit és meg szeretné később venni vagy kapni, azt felírja. Minél pontosabban, méret, szín, hol lehet venni, ha könyv, akkor cím, író stb.

Alakalomkor a másik ebből a listából választ, így biztosan olyat vesz, aminek a másik örül, mégis meglepi. Kis és nagy dolgok is vannak a listán, teától az új autóig.

2010. okt. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én egy kettesben eltöltött hosszú hétvégének örülnék...(minél hosszabb,annál jobb:xD 36/nő
2010. okt. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is egy meglepi-gyerekmentes hétvégére szavazok, bárhol. Hátha egy jóbarát, rokon titokban elvállalja a gyereket. Titokban szervezd le, csak mikor már pakolni kell, akkor tudja meg!
2010. okt. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!