Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Két éve leszünk együtt a...

Két éve leszünk együtt a barátommal december 15-én és nem tudom,hogy mivel lepjem meg ekkor és karácsonykor őt és a családját úgy,hogy ne legyen unalmas és örüljenek neki?Mit ajándékozzak a barátomnak, aki 17 éves?

Figyelt kérdés
Segítsetek!Lehetőleg ne túl drága dolgokat javasoljatok!Előre is köszönöm!
2008. nov. 9. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a családnak vehetsz valami elegánsabb bonbont, az biztos bejön mindenkinek. A bárátod esetében, már nem fogunk tudni könnnyen tanácsot adni, hiszen nem ismerjük őt. Bár szerintem ezek jó ajándékok egy 17 éves fiúnak pl: könyv, kedvenc cd, dvd, póló, alsónadrág, parfüm, számitógépes játék, nyaklánc, karkötő...
2008. nov. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Nem kell túlzásokba esni. mivel nem vagytok jegyesek ha nem veszel semmit a családnak akkor sincs semmi. Persze ha meghívnak egy karácsonyi ebére vagy ilyesmi akkor illik vinni valamit. Anyukának virágot bonbont, vagy egy szép kendőt, apának italt és ha van testvér neki is apróság dukál. Az igazi ajándék a kedvesedé. Csak ennyi.

Én 6,5 évig jártam egy fiúval de egyetlen ilyen ünnepre ( karácsony, születésnap, húsvét stb) nem vettünk a családjainknak semmit. Csak egymást ajándékoztuk meg. Pedig mindenki elkönyvelte,hogy összeházasodunk. Soha nem volt kérdés, hogy ezt így csináljuk. Aztán vége lett és a férjemmel akkor kezdtük egymás családját közösen megajándékozni mikor jegyesek lettünk.

2008. nov. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
karácsonyra tök hülyeség a családjának bármit is venni. ha ünnepek alatt mész hozzájuk akkor egy cserepes virág és max egy üveg bór. kistesónak kinder tojást. neki meg amit szeret. pl cd az nagyon jó ötlet. két éve vagytok együtt arra nagyon semmit egy lánynak, vagy ha tudsz süss sütit, vagy vacsit, csak hogy lássa te is gondolsz rá. igaz mi ilyen évfordulót nem ünneplünk.
2008. nov. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hasonjo helyzet...
2010. dec. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Két év alatt nem ismerted ki? Akkor hagyd a francba.
2013. aug. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!