Mennyire normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mennyire normális az,hogy valaki 10-20 ezreket költ "jósnők"-re? Pláne úgy,hogy még hisz is benne...

febr. 13. 21:09
1 2
 1/12 anonim válasza:
64%
Kit mi tesz boldoggá, volt legjobb barátnőm kineziológushoz jár… mindig rá hagytam , volt hogy mondta neki ,hogy most ismeri meg élete szerelmét , nem jött be ,majd legközelebb :)
febr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Kinek mi a normális... az én világképembe ez abszolút nem illeszthető be, irritálnak az ezo-bolondok, de el tudom fogadni, hogy ők ebben hisznek. A saját pénzét meg mindenki arra költi, amire akarja.
febr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Van nekem ismerősöm, aki az utolsó 10 ezer ft-ját vitte a jóshoz hónap végén. Az meg jól megjósolta neki, h hamarosan rendbejön az élete.
febr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%

Hiszem, hogy létezhet természetfeletti, akár jóslás erővel bíró személy is, azonban a hírdető jósoktól hideg futkos a hátamon, nem hiszek bennük. Aki viszont hisz benne, az hisz benne, neki megéri mindaddig, míg már nem fogja megérni és többet nem költ ilyesmire. Igazából egy jóslat pozitív vagy negatív felelete kvázi olyan, mint istentől imádkozni valamiért. Vagy bejön, vagy nem. Ha nem, semmi gond, isten nem úgy akarta. Ha a jós megmondja a tutit, de nem jön be, semmi gond, a jövő képlékeny, ki lehet magyarázni. A maga módján mindkettő érdekes lehet, de én inkább hallgatnám a tapasztalatot, mintsem fizetnék érte. Anno anyám befizetett ezo valamivel foglalkozó nőhöz ajándék gyanánt, 20.000 ft (ennyit gyerektartás gyanánt nem fizetett, de sebaj, mit várjon tőle az ember). Majdnem röhögőgörcsöt kaptam, olyanokat mondott. Komolyan kínosan éreztem magam, pedig nagyonis szeretem a természetfelettit, nem utasítom el. A legjobb az volt, amikor a vége felé azt mondta, naponta egyszer öleljek meg egy fát, hogy közelebb kerüljek a természethez... Azt sem tudtam, hogy jött ez a dolog témába!!! "Ha má' ingyen vót", kérdeztem tőle olyat, ami még érdekel is, ugyanis annyira átvette az igazából egyoldalú beszélgetés felett az uralmat, hogy én alig jutottam szóhoz, a kérdésemre pedig még homályosan is alig kaptam valami válasszerűt, elkanyarodott másfelé. Sok mindenbe, kvázi mindenbe belement egy kicsit, érintette a felszínt, de nem fejtett ki semmit. Nagy lóf@sz volt. Amire pedig írta, hogy majd neten válaszol nekem (ezek olyan dolgok, amik engem érdekeltek, nem pedig ő kanyarította rá a témát), aztán nudli, nem írt.


Ha valaki hasonló "segítségért" fizet, lelke rajta, nekem hülyeség, ezt ki is mondom, ha már beszélünk róla és mindenkinek megvan a maga véleménye, azonban nem fogom érte kinevetni vagy lehülyézni. Ha ő hasznosnak érzi, legalább nem volt kidobott pénz.

febr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A gondom nekem az,hogy a kapcsolatomat rossz irányba terelte. Mivel,hogy azt mondta a feleségemnek,hogy van valakim. Mondanom sem kell,hogy egy baromság. Gondolkodtam már azon is,hogy feljelentem.
febr. 13. 21:52
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. De az ilyen degeneráltakon sajnos nem nagyon lehet segíteni.
febr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Ha igazi jósnö lett volna, nem mondta volna hogy van valakit, ha nincs. Csak elnyelik a pénzt azoktól akik hisznek nekik. Ha tudod hova ment pontosan a feleséged és ki mondta ezt neki, inkább ajánlj fel neki egy 20ast És mondd meg hogy legközelebb csak jót jósoljon rólatok. Nehezebb lenne bebizonyítani hogy sarlatán, ha csak feljelented. Ki is röhögne a rendörség.
febr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Aki ezekre a kuruzslókra költ azokat kezelni kellene.

Jósnő.:)

Bassza meg ha látna bármit a kuruzsló már rég elvitte volna a lottó ötöst.:)


A nejed sem lehet egy éles kés a fiókban ha egy ilyen idiótának még fizet is.

febr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
Kár hogy ilyesmiben hisz, de sokan vannak így vele és nem kell hozzá értelmi fogyatékosnak se lenni.
febr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Akár meg is csavarhatnád a történetet. Menj el más néven a jóshoz. Mondd, hogy úgy érzed, megcsal a feleséged, kíváncsi vagy, igaz-e. Esetleg elhintesz egy-két árulkodó történetet. Valószínű, megerősít ebben. Majd hazamész, és elmondod a feleségednek, hogy tudod, hogy megcsal, mert a jósnő azt mondta… Ebből rá kell jönnie, mennyire valós ez a jós.
febr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!