Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes terhes vagyok, erős...

22 hetes terhes vagyok, erős hasi görcsök, hasmenés. Mennyire normális? Lehet belőle baj?

Figyelt kérdés

Ma elmentünk párommal fogászatra, elég sokat sétáltam, majd már úton elkezdtem görcsölni.

Hazaérve iszonyat hasmenés jött rám, még mindig görcsölgetek.

Hívjam az orvost vagy szerintetek elmúlik?



2022. szept. 9. 12:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy valami olyat ettél és elrontottad a gyomrod?

Vagy nem ért a napokban stressz?

2022. szept. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Én mondjuk eleve annyira félek a fogorvostól, hogy simán betudnám annak. Hisz ha ideges vagyok rám jön a hasmenés. Nem lehet emiatt nálad is?
2022. szept. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak ettél valamit, és a beled görcsöl, nem a méhed.
2022. szept. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Párom volt fogászaton, nem én. Én csak elkisértem.

Tegnap paradicsomos húsgombócot ettem.

Lehetséges, hogy attól?

2022. szept. 9. 13:26
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy összeszedtél valamit, van ilyen vírus.
2022. szept. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mostanra elmúlt a görcsölés is, meg a hasmenés.

Fogalmam sincs mitől lehetett.

Mindenesetre kicsit megemelem a vitamin adagokat, meg próbálok sok vizet inni.

Köszi a válaszokat😊

2022. szept. 9. 15:49
 7/12 A kérdező kommentje:

#2-es válaszoló

Ahogy lapoztam lefele, úgy érzékelte az oldal, hogy rányomtam a "nem hasznos" opcióra🙄

Megváltoztatni meg nem tudom sajnos😕

2022. szept. 9. 15:54
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyi nekem a paradicsomos dolgok okoznak ilyet!

Tehát lehet hogy neked is !

2022. szept. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A beled érezted, hogy görcsöl vagy inkább a méhed? Ha előbbi, akkor csak a kaja, idegesség, stb , ha utóbbi akkor túl terhelted magad, vagy magnéziumot kell szedned többet.
2022. szept. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%

Hasmenés után javaslok egy probiotikum kúrát, nyugodtan lehet nagyot is, 3 hètig szoktam és minden évszakban elvégzem. A bél egy fontos immunvonal, érdemes megtámogatni a jótékony flóránkat is. :) A különböző vitaminok szedése nem elég hatékony akkor, ha nem figyelünk a bélflóránkra, amikor rosszul voltam, minden, a vas, a magnézium is hasmenést okozott nálam. Akkor mondta az orvosom, hogy probiotikumot szedjek, főleg terhesen, mert rengetegen meg sem említik ezt. Azóta mondjuk kiderült, hogy cukorfelszívódási zavaraim vannak (főleg laktóz), terhességi cukor miatt diétáznom kellett, szoptatás alatt is tartottam végig, főleg a baba érdekében, sokkal jobban lettem! 10 hónap alatt minden plusz súlyt leadtam, nekem nagyon megéri odafigyelni! Igaz, már nem szoptatok, de lassan jöhet a kistesó, 1,5 éves a hercegnőnk. :)


Jó babavárást és remélem segíthet a tippem! Üdv: 26/N.

2022. szept. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!