Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fizetnél bele pénzt, ha az...

Fizetnél bele pénzt, ha az anyád egy marha drága ajándékot talált volna ki a húgod születésnapjára, és több családtaggal akarna összeddobatni az árát, közös ajándék címszóval?

Figyelt kérdés
A húgomnak május végén lesz a születésnapja, és mivel most lesz 30, anyám szerint különleges ajándékot kell kapnia. Mivel gyerekkora óta az a hobbija, hogy képregényeket rajzol magának, anyám azt találta ki, hogy magánkiadásban jelentessük meg az egyik képregényét, és az legyen az ajándéka. De az rohadt drága, fejenként vagy 70-80 ezret biztosan bele kellene adni, ha nem többet. Mi pedig nem szántunk rá ennyit, max.ilyen 10 ezer forintos ajándékra gondoltunk.

márc. 1. 14:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
81%

A francokat, már bocs.


Ha annyira tehetséges, akkor szép elballag a kiadókhoz, beadja a "műveit" és kiadják neki anélkül is.

márc. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
92%
Én meg mondanám hogy 10.000-et szánok rá annyit adok bele. Mi de ki annyit adjon bele amennyi szánt rá anyukád meg fizesse a többit, egyrészt mert ő találta ki másrészt meg az ő lánya, neki illene a legnagyobb összeget rászánnia.
márc. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nem is biztos, hogy örülne neki. Vagy bárkit érdekelne a képregénye. Akkor meg konkrétan kidobott pénz. Biztos nem fizetnék ennyit bele, legfeljebb ha én is odalennék az ötletért. Az nem rossz ötlet, hogy adj bele, de csak egy 10-est.
márc. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 A kérdező kommentje:
Csak egy vagy két darabot akar belőle kiadatni, amolyan díszpéldányt, hogy a húgomnak egy kézzel fogható,nyomtatott, igazi képregénye, ne csak a kézzel rajzoltak. Nem terjesztésre szánná.
márc. 1. 14:28
 5/84 anonim ***** válasza:
97%

Én is gyűjtöttem így egyszer drágább ajándékra családtagnak.

Mondtam, hogy mennyibe kerül, nekem egyedül túl sok de aki akar, szálljon be,a neve rákerül az ajándéklapra, közös ajándékként.

Mkndenki beledobta, amennyit szánt volna rá. Van aki nem adott. Ilyen is van.

márc. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 anonim válasza:
97%
Beszállnék, de csak annyival, amennyit eleve az ajándékára szánnék, max egy minimálisan többet. Márpedig a saját gyerekemen és férjemen kívül senkinek az ajándékára nem szánok 10-15e forintnál többet, ezért ennyit kapna. Ő az anyja, az ő ötlete, oldja meg a többit, ahogy akarja.
márc. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 anonim ***** válasza:
97%
Egy képregény nyomtatására biztos nem adnék ki ennyit. A tesó is neki tudna állni, ha akarná. Én kételkednék az ötlet eredményében és az eredeti összegben adnék azt, amit terveztem.
márc. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 anonim ***** válasza:
95%
De ha képregények rajzol annak gondolom pont az a lényege hogy ő rajzolja. Most ha más még rajzolja helyette digitálisan az már nem az ő rajza lesz, ha meg csak az ő rajzait digitalizálják azért rohadt sok egyszer 80.000 Ft is nemhogy többször... Beszkenneled egy jó minőségű szkennerrel, esetleg javítasz rajta valamilyen képszerkesztővel aztán kinyomtatod jó minőségű papírra és lefűzeted copyban. Max 10.000 Ft-ból megvan.
márc. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 anonim ***** válasza:
97%

Nem. Biztos, hogy ennél olcsóbban lehet megcsináltatni 1-1 példányt.

Egy ismerősöm a családi nyaralásos képekből csináltatott egy keményfedeles, lapozható könyvet, nem került sokba.

márc. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 anonim ***** válasza:
96%

[link]


Itt ennyibe kerül. Aranylapra nyomtatnák anyádék gyémántkirakással, amit a pápa dedikál, vagy mi az anyám kínja kerül ennyibe?

márc. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!