Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit vettetek gyermeketek 1....

Mit vettetek gyermeketek 1. születésnapjára? Most lesz a születésnapja a kisfiamnak, és el vagyok veszve.

Figyelt kérdés

2021. aug. 31. 10:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Fa építőjátékot, nagyon szereti.
2021. aug. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Tőlünk matatófalat kapott, nagyon szereti. De ő alapból az az aprólékos, matatós fajta, mindent megnéz, megpiszkál.

Család többi tagjától fejlesztő játékokat kértünk, mesekönyvet, homokozót, benti hintát, ilyesmiket. Nem mindent használ még, de idővel jók lesznek majd.

2021. aug. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
A kislányom babamotort kap, tanuló asztalt, fejlesztő, zenélő, nyomkodható játékokat. 9-én lesz 1 éves.
2021. aug. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Formabedobót. Állatmintás kistakarót, ami jelmeznek is jó. A többire nem emlékszem.
2021. aug. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem leszek népszerű,de semmit.

Korának megfelelő játékokat a szülinapján kívül is folyamatosan vettem,rokonok úgyis hoznak ilyenkor mindenfélét ha kell ha nem,előre meg nem akartam venni olyat amit nem is használ még vagy talán nem is fog.


Így semmit nem vettem,csak gyümitortát.Imádta a banánt a tetején,de a többit így is kiköpködte,pedig finom torta volt.Kb a vendégeknek vettem azt is.. :D

Most 2 éves lesz,most már talán fogok találni olyasmit aminek haszna is van és még nincs neki vagy rokonok nem vesznek.

Talán beltéri hintát vagy valami kültéren használható játékot,pl kisautót,vagy triciklit. :)

2021. aug. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Toronyépítő kockát, de nálunk nem szokás nagy ajándékot venni, inkább "bulit" szerveznek ilyenkor a szülők.

Vacsora volt, sütik meg torta. KB 15en voltunk (a szűk család), sok közöttünk a zenész, így vittünk hangszereket és egy éjszakába nyúló énekelős-gitározós estét hoztunk össze.

2021. aug. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Egy szép plüsst. Most még semmi jelentősége, de nagyobb korában el lehet majd neki mondani, hogy ezt kapta az első szülinapjára. Nekem volt ilyen plüssöm, még mindig megvan, nagy becsben tartom.
2021. aug. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Matatóházat, ami olyan mint a matatófal, csak egy faházikóra vannak a bizgentyűk rakva 😊
2021. aug. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Mi is matatófalat adtunk neki, az apja csinálta :) De rokonoktól mindenféle építőkockát, egy kisszéket, játékokat, kismotort kapott.
2021. aug. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
Hintafotelt kapott, nagyon szeret mindent, ami hinta, vagy mozogni lehet rajta. Tanulókockát kapott (minden oldalán más készségfejlesztő dolog van), könyveket kapott,kihúzhatós zsebeset, azokat is nagyon szereti.
2021. aug. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!