Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen annyira kínos?

Figyelt kérdés

A párommal együtt lakunk, viszont a tesója is itt lakik, költözés előtt áll, úgyhogy már nem sokáig.

A párom viszont egy hete elutazott így ugye ketten maradtunk, de most hétvégére át hozta a barátnőjét is.

Én ma nem dolgozok,de holnap már igen...

Főznek, el vannak én meg ilyen idiótan érzem magam még kimenni a szobából is konkrétan, nem tudom , hogy miért van ez...

Fel akartam porszívózni, miegymás, de inkább nem ,mert cikinek érzem...

Lehet ezek a dolgok csak az én fejemben léteznek és élem meg cikinek holott egyáltalán nem is az?


márc. 2. 08:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Igen, ezek a dolgok csak a te fejedben léteznek
márc. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Kinek kínos? Neked, mert zavarnak. Te is zavarod őket. Akár egyeztethettek is a mai napi programról. Lehet, hogy elmennek valahova, stb.
márc. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Mondjuk én olyan dolgot is kínosnak élek meg, hogy most például kimenjek és köszönjek, hogy jó reggelt...és csináljam a saját megszokott dolgaimat..


Igen csúnya kimondani,zavarnak,de nem zavarnanak,ha nem küzdenek ilyen gondolatokkal...és ez nem az Ő hibájuk igazából..és tudtommal nem mennek sehova..

márc. 2. 09:22
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Ebben mi a kinos?
márc. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én magam... legalábbis így élem meg 😅 nem tudom megmagyarázni...
márc. 2. 09:53
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Inkább szokatlan, ezáltal kellemetlen, de kínosnak nem mondanám. Én is voltam már hasonló szituban. Teljesen felesleges ezen aggódni, csináld nyugodtan a szokásos rutinodat.
márc. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Miért, attól megáll az élet, hgoy a tesód meg nője is ott van???


Könyörgök, nőj már fel! Te laksz ott, a nő vendég, szóval nyugodtan csináld a napi teendőidet.

márc. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Feszélyez téged a jelenlétük. Ez nem csoda, mert nem sok közöd van hozzájuk, de a te otthonodban jönnek-mennek, ami alapból neked meg a párodnak a saját meghitt, intim tere. Gondolj arra, hogy rövidesen költöznek és milyen jó lesz. Amúgy menj ki nyugodtan, csináld a dolgaidat, ahogy szoktad, ha nincs mit mondanod nekik köszönésen kívül, akkor nem kell beszélgetni.
márc. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

7-es, a kérdező párjának a testvére lakik ott, nem a kérdező testvére.


Amúgy szerintem illetlenség volt ennek a testvérnek odahívni a barátnőt is egy olyan lakásba, ami nem az övé, úgy, hogy ott lebecolnak egész nap. Bár nem tudom, lehet, hogy ez valami közös ingatlana a testvéreknek vagy a családjuknak, de én a barátnő helyébe se vállalnám be. Legalább mennének valahova programozni.

márc. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
Egyetértek a 8-assal. A helyedben én is feszélyezve érezném magam. De küzdjük le ezt az érzést, a helyedben én kezdeményezném az első lépést, kimegyek köszönök, elmondom én ilyenkor ezt szoktam csinálni most az a terv hogy én porszívozok meg főzök stb és megkérdezem őket nekik mi a terv, fognak valahova kimozdulni hétvégén vagy a lakásban maradnak? Megmondod, hogy te nem akarod őket zavarni mész is a dolgodra, amiről tájékoztattad őket, hogy mit fogsz csinálni ezért tisztáztaad velük a szitut. Légy természetes. Csak bátran.
márc. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!