Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy be legyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy be legyen kínos?

Figyelt kérdés
Nyáron megyek majd nyaralni ahol több haverom, meg a barátm és barátnőm haverjai is ott lesznek. A Balatonhoz megyünk, és hogyha látom a barátnőmet bikiniben biztos hogy merevedésem lesz és nem akarom hogy észrevegyék a többiek és ciki legyen. Azt sem tudom hogy hogy fogom kibírni hogy egész héten látom, fürdőruhábain is és nem érek hozzá. Gáz lenne ha valamelyik nap kiküldeném a haverom a szobábánkból (2-4vfős szobák lesznek, mi egy 2 fősben vagyunk legjobb haverommal) és felvinném a barátnőmet? Persze csak ha a barátnőm is szeretné. 16 éves vagyok, úgyhogy még erősen dolgoznak a hormonok...

2020. jún. 16. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok szóval nem tudok ilyesmit, de szerintem ha elereled a figyelmed amikor látod őt bikiniben akkor megúszhatod a kellemetlenséget. Vagy legyél a vízben amíg el nem múlik. Ha ilyen szoros és közvetlen kapcsolatban vagy a barátnőddel akkor meg nyugodtan oszd meg vele a problémád. És előre kérdezd meg, hogy majd lenne-e kedve kettesben s elvonulni néha. Ne érje meglepetésként.

17/L

2020. jún. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A kettesben elvonulásra már céloztam és vevőnek tűnt az ötletre. :)

Viszint barátnőm nagyon gyönyörű és nem hiszem hogy mondjuk egy egész napos strandoláson végig el tudom terelni a figyelmemet róla. Az jó ötlet hogy a vízben maradok amíg el nem múkik, de pl amikor ebédelni megyünk a strandon lehet hogy felveszek egy pólót hogy eltakarja, de az meg nagyon feltűnő lenne ha egyfolytában lefele húzgálom a pólómat hogy ne látszon. Ha barátnőm észreveszi az nem gáz, én inkább a hanerjaimtól tartok.

2020. jún. 16. 11:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha bővebb típusú fürdőnadrágban lennél és nem fürdőboxerben (vagy nem tudom hogy hívják). Ha még a bővebb fürdőnadrág alá felveszel egy sima boxert az is leszoríthatja valamennyire, ha ennyire félsz a haverjaidtól, de szerintem ebben nincs semmi kellemetlen, az lenne a kellemetlenebb ha más srácnak állna a te barátnődre.
2020. jún. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Feküdj hasra. Húzd fel a térded. Menj gyakran mosdóba. Legyél kreatív. Igaz lány vagyok, de ezt csinálnám
2020. jún. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ohh a haveroktól ne tarts, tudják hogy fiúból vagy :P Ha meg beszólnak miatt, akkor visszaüthetsz azzal, hogy neked legalább van csajod és nemi életed.. ;)

Amúgy meg menj be a wc-be és verd ki. Akkor nem fogsz annyira álldogálni :)

A haverod meg tuti megértő lesz, hogy szexelnél a csajoddal!

2020. jún. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Leukoplaszt XD

Csak vicceltem. Tényleg feküdj inkább hasra, vagy menj vízbe, wc-re, tegyél valamit az öledbe és koncentrálj másra. Nézz ronda nőket a füvön és képzeld el, hogy velük szexelsz.

2020. jún. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
14%
Szerintem tanulj meg írni...
2020. jún. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szerintem az hogy telefonon elgépeltem egy-két betűt nem jelenti azt hogy ne tudnék írni.

Köszönöm a hasznos válaszodat 7es, megérte időt szakítanod erre a kérdésre.

2020. jún. 17. 00:24
 9/9 anonim válasza:
88%
A kreativitás az határtalan
2020. jún. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!