Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Az 1ik legjobb barátom nemrég elköltözött távolra, milyen ajándékot tudnék neki adni legközelebb mikor találkozunk, h ha távol is van de emlékezzen rám?

19Fiú

2010. okt. 25. 17:15  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem írd ki CD-re a közös kedvenc számaitokat. Amikor hallgatja, biztos arra fog gondolni, hogy mennyit buliztatok azokra a számokra. :)

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2010. okt. 25. 17:23 Privát üzenet
Az elsővel egyet értek csak szerintem képeket rakjál CD re :)

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2010. okt. 25. 18:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tegyek, ha van barátom akivel nem minden tökéletes, keveset találkozunk sok a dolga, de érett és felnőtt kapcsolatot kínál, de van egy srác aki a legjobb barátom velem egy...
Van egy srác akivel ha találkozunk mindig nagy, csillogó szemekkel néz rám. A probléma h nekem először az egyik legjobb barátja tetszett, majd kézen fogva látott egy másik közeli...
Ha a legjobb barátom egy lány és csak pénteken találkozunk akkor illik még Nőnapra virágot adni vagy akkor már késő?
Miért van az, hogy ezen az oldalon mindenki legjobb tudása szerint próbál meg segíteni, tanácsot adni másoknak és a hétköznapi életben ennek pont az ellenkezőjével találkozunk nap mint nap?
Legjobb barátnőmnek mit vegyek 18. szülinapjára8? mostanába ritkábban találkozunk)

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!