Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám pasija miért csinálja ezt?

Anyám pasija miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Reggelente rendszeresen befoglalja az egy szem árva wc-t fél órákra, és ebből már adódott olyan probléma, hogy úgy kellett elmennem otthonról dolgozni, hogy nem tudtam bemenni. Arról nem is beszélve, hogy utána se lehet kb. bemenni még ugyanennyi ideig, olyan büdös van, mert trónol. Előtte nyilván lehetne, de nem így van beállva a bioritmusom... Emiatt nem egyszer van olyan, hogy kellemetlenül fáj munkában a hasam.


Próbáltam erről már anyummal beszélni, de hát rózsaszín ködben él, rosszat nem lehet mondani a párjára (nem csak ez az egy baj van vele, de engem ez zavar a legjobban). Ha mégis, mindig vita a vége köztünk, ami tök szarul esik.


N/23



márc. 7. 11:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
78%

Ez olyan férfi dolog lehet, apám is ezt csinálja. Azt mondja szorulása van, közben nem. A sok üléstől már aranyere lett. Beviszi az olvasnivalót, aztán ott böngész meg levelez a retyón. 🙄

Ez nekik az "én idő" szerintem.

márc. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos ezek megoldatlan gondok lesznek,vagy elmagyarázod hogy valójában ki van itthon ami újabb fezsültség lesz,vagy hamarabb kelsz fel magyarán alkalmazkodol hozzá a saját házatokban.Még anyud fel nem ébred a rózsaszín ködből.
márc. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon kedves, hogy az ő énideje miatt nem lehet pisilni bemenni reggel. Gusztustalan szokás.

Miért nem szólsz te, ha már anyukád nem, hogy ne haragudj, bemennék, köszi.

márc. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
98%
Kopogj be többször is akár hogy mennél be sirssen legyen szíves.
márc. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
34%
4es, te vagy az? 🤡💩
márc. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 A kérdező kommentje:
#3 Hidd el, szóltam már neki, de nem izgatta...
márc. 7. 11:43
 7/72 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon sajnálom. Én biztos szólnék a férjemnek, hogy ne bent kotlássz már egész reggel, a gyerek itt tojja össze magát, gyere ki bszki...
márc. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
69%
Zárnám a wc ajtót és nálam lenne a kulcs.
márc. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
7%
Legalább a budiban hadd legyen már nyugta a férfi embernek. Keljél hamarabb.
márc. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
13%
"nem egyszer van olyan, hogy kellemetlenül fáj munkában a hasam." - miért nem tudsz kakilni a munkahelyeden? Ráadásu munkaidőben fizetésért. A hülyék kakilnak otthon ingyen. :P
márc. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!