Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mi tévő legyek?...

Mit tegyek? Mi tévő legyek? Mit tehetnék? (Előre is bocsi, hosszú lesz. Csak így tud...játok átlátni és megérteni a helyzetemet.)

Figyelt kérdés

Apa kb 20 éve nem dolgozik és szó szerint semmi csak egy eltartott élősködő. 1 ft-ot nem keres, egész nap fekszik, alszik, számítógépezik és zenét hallgat, eszik, iszik és mindent mindenhol összeretkel maga körül.

A szotyola héját szétköpködi a lakásban és nagy kupacban összegyűjti a számítógép asztalán. A falat leköpködi slejmes takonnyal. A wc-t direkt telibe körbeokádja, lefossa és mellé vizel..... arról nem is beszélve, hogy nem fürdött még ebben az évben (!!!!sanos nem vicc vagy túlzás!!!!).


Anya kőkeményen dolgozik és mire megjön a pénze elkölti arra ami neki kell. Pl.: plazma tv, kábelek, egész cukrász torta amit egyedül eszik meg, jah de az elektronikai eszközöket is kibontotta és kipróbálta azt eltette. Szóval nem is hasz...nálja.....


Arról ne is beszéljünk, hogy engem szarba se néz és anyát se. Meg ahogy viselkedik kb. mint King Jong Un. Anya már tervezett költözést de idő..... sajnos én meg nem bírok várni. Már november óta költözik de még semmi. :(((((


A testvéreim nagyon apa hátsóját nyalják bár nem tudom miért amikor velük is olyan megalázásomat csinál. Pl szájba fingja őket amikor esznek meg hasonlók....



De a lényeg, mert egy regényt t...udnék írni.



Én csak 17 éves fiú vagyok, sajnos majd csak nyáron leszel 18 de addig nem bírom ki, ha hiszi...tek ha nem.


Elköltözhetnék de az a baj ha szólnak a hatóságoknak haza hurcolnak. Ezt valahogy nem tudnám kijátszani?


En is dolgozok de elveszi a pénzem és magának gyűjtögeti, arra költi amire kénye kedve szerint szeretné....


Hog,, törjek ebből ki?


Már az agyam ki van.


Ha kell ha nem terrorizál engem...


Meg akartam ölni de nem visz rá a lélek én ennél jobb vagyok.

A gyámhatóság meg a testvéreim és anya iránt érzett szeretet miatt nem visz rá, hovy lépjek, nem akarom, hogy anyától és egymástól szétszakítsa ak minket....


17 évesen elköltözhetek egyedül vagy a mamához vagy v.ala....hova???????


Nem bírom. Eskü már az ereimet és felvágom... de azzal megint csak anyát és a tesóimat büntetném ezért nem fogom. És bassza meg én haljak mert azért mert ilyen apám? Anya is ki van tőle már nemsokára megbolondul tőle mindenki.



Val...ami sos kiszakadási lehetőséget vala...ki ajánlana nekem?


Esetleg ha val..aki tudna helyet biztosítani nekünk addig amíg találunk másikat fizetünk neki ha kell rendes lakbért 150. E ft a cél de akár 180. E ft ot is fizetnénk.


Komárom Esztergom Megye a cél, mindenképp Tatabánya vagy nagyon közeli vonzásköre.


Aki segítene akárhogy kérem tegye! Nekem sajnos már semmi ötletem. :(((



Egy szomorú és kilátástalan17 éves fiú



márc. 11. 19:31
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
A mamádhoz költözhetsz, anyuddal ezt el tzdjátok intézni. Teljesen egyedül még nem.
márc. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
86%

King Jong Un.

Az.

20 éve nem dolgozik, és anyád így szült neki?

márc. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
80%
Jó, nem minden mesét gondol végig az aktuális magát írónak képzelő hülyegyerek, hozzászokhattál volna.
márc. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
92%

Hát ez a sztori igencsak több sebből vérzik de az egyik ilyet kiemelném


Hogy okádja körbe a wc-t? Mert hogy igénytelen valaki az egy dolog az is hogy nem rakja maga után rendbe a wc-t de szándékosan oda hányni?

Szóval ha már regényt tudnál írni erre válaszolj kérlek

márc. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Valami gyomor baja. Orvoshoz sem jár. Szódabikarbónát iszik ecettel. Folyton pöfög is. Nem tudom mi baja lehet. Régeben szedett savlekötőt is.



Nem kitaláció, Isten adná az lenne.

márc. 11. 20:51
 6/35 A kérdező kommentje:
Ja hogyan körbe: a wc deszkát, és a tegejét amit rá kellene hajtani.
márc. 11. 20:52
 7/35 anonim ***** válasza:
65%

Szódabikarbónát iszik ecettel


Te se sűrűn jártál be kémiára.

márc. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
76%
Alkoholista is gondolom
márc. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 Darius- ***** válasza:
15%
Ha esetleg történne valami apáddal feldarabolhatjatok a testét mondjuk száz felé és be a kályhaba. Kár, hogy nem igaz a java.Ugye?
márc. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 Darius- ***** válasza:
12%
Tanulhatsz önvédelmi órákat is. Cselgáncs, karate. Fontos ne félj. Nem mindig az erősebb nyer, képzett harcmuveszekkel szemben nem így van. Ha mégis igaz mindenképp el kell menni amint lehet.
márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!