Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted is jól gondolom?

Szerinted is jól gondolom?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, nem érdekel mit gondolnak rólam mások, és a rokonok, a családtagok. Ha nem ártok másnak, akkor azt teszek amit akarok! Pl én 23 éves vagyok, a barátnőm 34 éves. 9 év van köztünk és mondja a nagymama meg anyámék; jaj fiam, hagyd el, 11 évvel idősebb nálad, mit szólnak a rokonok ezt akarod elvenni? Nem szégyelled magad , mit szólnak majd az emberek stb stb...


Én úgy vagyok vele nem érdekel senki véleménye; egy az hogy nem ad én nekem senki enni, inni, a problémáim sem oldja meg senki, és nem is fogja. Akkor még? Kinek miköze, .. tehát sztem nemjo így gondolkodni hogy "mit szólnak masok''


márc. 16. 16:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Valóban semmi közük hozzá.
márc. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
24/35 evesek voltunk amikor osszejottunk 4 evvel ezelott. 11 honapja hazasok vagyunk, es augusztusra varjuk a babankat. Szoval minket se erdekel, ki szerint sok a korkulonbseg.
márc. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Kihagytad, hogy súlyos látássérült vagy, és hogy a nagymamád azt mondta, hogy ha lesz nőd, "lerúgja a p.csáját". :D Vártuk már a szappanopera következő részét. :D :D :D
márc. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem érdekel semmiről senki véleménye, akkor miért írsz ki kérdést és kérsz véleményt tőlünk?
márc. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

"9 év van köztünk és mondja a nagymama meg anyámék; jaj fiam, hagyd el, 11 évvel idősebb nálad"

Számolni jobban tudnak nálad anyádék, az már tuti🤣

márc. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Darius- ***** válasza:
36%

4- A kettő nem függ össze. Mert a maganelettel kapcsolatos amibe beleszólnak. Itt pedig a kérdés egy szimpla eset.


Az én véleményem az, hogy ne érdekeljen. Szerintem nem gond a korkülönbség. Van aki az idősekhez vonzódik. Ha az azonos neműek kapcsolatait elfogadják, ezt is el kéne.

márc. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17%
Nem az a baj, hogy "mit szólnak". Te fogod úgyis otthagyni, aztán szegény nő ott áll majd megöregedve, már senkinek sem fog kelleni, míg te jaszkarizol majd a 20 éves csajoddal.
márc. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Darius!


"Úgy gondolom, nem érdekel mit gondolnak rólam mások, és a rokonok, a családtagok."


Mások. Mi vagyunk a mások

márc. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Szíved joga.
márc. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Tanuló pénzt mindenkinek meg kell fizetnie.
márc. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!