Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sógorom 5 év utàn mondta ki...

A sógorom 5 év utàn mondta ki hogy utàlt azelőtt de most legyünk barátok?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy 5 éven keresztül csak utáltalak-amikor ismételten sokadjára beszólt és én kikértem magamnak végre,azelőtt próbáltam a konfliktust kerülni igy hallgattam.Nem kérdeztem meg akkor hogy miért…utólag bánom de valahogy úgy lefagytam-úgy éreztem nem tudok mit kezdeni ezzel.De azt mondta hogy kössünk békét,sőt megakar ismerni igy beszélgessünk,mindent tudni akar rolam meg neki is szuksege van arra aki meghallgassa,meg ilyen saláták…Azután ugy alakult hogy elkezdtem kerülni vele minden kontaktust annak ellenére hogy ,,béke” van.Neki nem tűnt fel addig amig egyszer kint nem voltunk a gyerekemmel és kérdezte hogy báttya merre van-mondom:nincs itt,de nem is baj (közbe hátam mögött állt) igy azóta mind beszélgetni akar velem,keresi a társaságom.Én meg úgy vagyok vele hogy ha ennyi időt utált,akkor most is valószinű hogy nem kedvel,mit mondjak egy olyannak aki nem kedvel?semmit…-szóval tanácsot szeretnék hogy ezt hogyan tudjam jól kezelni.
ápr. 3. 17:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Gyereknek érzem magam hogy ,,menekülök” de háborút se akarok indítani mert a férjemet nem akarom se bántani se ebbe bele vinni…pedig beszólogatos vagyok mikor ilyent vágnak hozzám…
ápr. 3. 17:13
 2/4 grafno ***** válasza:
100%
Leperegne ròlam, amit mondott 5 év után is es nem vennèm "szàmba" vagy, ha volt oka utálni, akkor miért... 5 év sok idő, ha nem csinàltàl semmit, nálam nem lenne emberszàmba véve ennyi idö után.
ápr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Mutasd meg a férjednek, amit itt most írtál, és beszéljetek róla. Ő tud ebben a legjobban segíteni.
ápr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Nem iszik?
ápr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!