Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ember az életedben,...

Van olyan ember az életedben, aki bármit tenne, akkor is ugyanúgy szeretnéd, mint azelőtt?

Figyelt kérdés

Ha igen: Ki az?

És miért?


2011. júl. 11. 10:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Huuh, hát igen, lenne a keresztlányom. Bár még kicsi, de bármit is tesz majd az életben, mindig is szeretni fogom. És természetesen a szüleit is. (tesóm,sógornőm)

Te Kedves kérdező?

2011. júl. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
A gyermekeimet mindig ugyanugy szeretni fogom. Anyukamat is. Es valoszinu a ferjemet is, kiveve ha a gyermekeim ellen tenne valamit, aminek az eselye 0.0000000001%.
2011. júl. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%

1.vagyok

És ahogy a 2. írta, amikor lesz majd gyerekem, őt is ugyon úgy fogom szeretni.

2011. júl. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nekem apukám, és egy nagyon jó barátom ezek az emberek az életemben.
2011. júl. 11. 10:37
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Természetesen van olyan személy, az én esetemben 3.


Az Édesanyám, az Unokatestvérem (aki egyben a Keresztanyám is), és a szerelmem. :-)

2011. júl. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Két legjobb barátnőm, már 15 éve :) Már tett az egyik, de ennek ellenére ugyanúgy szeretem. Tudja hogy megbocsájtok de nem felejtek. És majd ha lesznek gyerekeim akkor ők :)
2011. júl. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mindenki tehet olyat, ami után nem fogom szeretni, v. nem annyira. Szerintem naívság azt gondolni, hogy mindegy, mit tesz, ugyanúgy szeretni fogom.
2011. júl. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Tesóm, nagymamám, szerelmem, fogadott húgom. Szerelmem tett már sokat olyat, amivel megbántott nagyon vagy kiakasztott, de még mindig ugyanannyira szeretem, mint előtte. :) Fogadott húgom többször életveszélyes, illegális dolgokba sodorta magát, sokszor napokig remegek és gyomorgörcsöm van a félelemtől, aggódástól, de megpróbálok vigyázni rá, segíteni. Annak ellenére, hogy az idegesség, amit okoz nekem a felelőtlenségével, kikészít, ugyanúgy szeretem, mint régen.
2011. júl. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ilyen ember csak a saját gyereked lehet.Mindenki más tudna olyan dolgokat csinálni,amit nem tudnál megbocsátani neki.
2011. júl. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A fiam( 1.5 éves) és a lányom (3 éves)

Hogy miért? Mert a szülői szeretet feltétel nélküli

2011. júl. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!