Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szájra puszi felnőtt családtag...

Szájra puszi felnőtt családtagok közt. Tényleg én gondolom rosszul?

Figyelt kérdés

23 éves barátom mai napig ad szájra puszit az anyjának, amitől nekem kedvem támadna hányni. Annyira zavar, hogy lassan szakítóok lesz köztünk, mert nem tudom megérteni ezt miért kell csinálni. Az addig oké, hogy anyuci pici fia, ezt elfogadom, mert egyke gyerek ráadásul az anyukája gyakran hangoztatja, hogy az egyetlen sikere Ő az életben stb. Engem is rajongásig szeretnek a szüleim, így ez elfogadható számomra, bár tény, hogy önmagában már ez is sok vitára ad okot. A szájra puszi viszont más dolog, az szerintem abnormális. Az anyukája ma kioktatott, hogy én vagyok a beteg, mert szexuális hátteret látok bele, miközben ez egy szimpla megszokás náluk. A barátom persze neki adott igazat, én vagyok a rossz, mert szóva teszem, hogy ezt nem kellene.

Neked mi a véleményed róla? Sajnos én már úgy kiábrándultam emiatt a barátomból, hogy komolyan fontolgatom a szakítást, pedig más okom nincs rá.


ápr. 17. 16:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
30%
Nálunk ez sosek volt szokás, így távol áll tőlem, engem is zavarna, csak tudod ahány ház annyi szokás, nekik ez megszokott, nem fognak változtatni rajta. Pont a hetekben volt erről téma a kollegáim között, és van itt olyan aki a szüleit szájon csòkolja, mikor csodálkoztunk rajta, egyenesen felháborodott, hogy miért lenne ez furcsa
ápr. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
22%

Ezt találtam:

[link]


"Bár a szláv nemzetiségeknél, leginkább a szlovénoknál és a szerbeknél, valamint az angolszász kultúrákban egy teljesen természetes hagyománynak számít a gyermek szájon csókolása, ..."

ápr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek két szerelmes ember között van helye. Minden más esetben patológiás.
ápr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
40%

Neked ez a fura, nekem az hogy kirakják a lányok hasukat és a csöcsüket.

Nekem ez a szakítóok.

ápr. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!