Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szájra puszi felnőtt családtag...

Szájra puszi felnőtt családtagok közt. Tényleg én gondolom rosszul?

Figyelt kérdés

23 éves barátom mai napig ad szájra puszit az anyjának, amitől nekem kedvem támadna hányni. Annyira zavar, hogy lassan szakítóok lesz köztünk, mert nem tudom megérteni ezt miért kell csinálni. Az addig oké, hogy anyuci pici fia, ezt elfogadom, mert egyke gyerek ráadásul az anyukája gyakran hangoztatja, hogy az egyetlen sikere Ő az életben stb. Engem is rajongásig szeretnek a szüleim, így ez elfogadható számomra, bár tény, hogy önmagában már ez is sok vitára ad okot. A szájra puszi viszont más dolog, az szerintem abnormális. Az anyukája ma kioktatott, hogy én vagyok a beteg, mert szexuális hátteret látok bele, miközben ez egy szimpla megszokás náluk. A barátom persze neki adott igazat, én vagyok a rossz, mert szóva teszem, hogy ezt nem kellene.

Neked mi a véleményed róla? Sajnos én már úgy kiábrándultam emiatt a barátomból, hogy komolyan fontolgatom a szakítást, pedig más okom nincs rá.


ápr. 17. 16:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%

Undorító, szerintem is. Szülő és gyerek közt nincs helye az ilyen félreerthető beteg helyzeteknek. Szulő es gyerek közt tiszta helyzet kell legyen, nem ilyesmi, szájrapuszi. Miert nem húzigálja meg viccesen az anyja mellbimbóját is, az is vicc lehet.

Hiszen 6 hónapig szopta. Undorító!!! A szamat a szerelmem puszilja, nem anyukám !!!

ápr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
47%
Ha gyereketek születik, akkor smárolni fog az apjával, nagyanjával? Arról nem is beszelve, hogy egy kisbaba immunrendszere fejletlenebb es semmi szüksege az anyósod herpeszes, sörszagú, gombas nyálára!
ápr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem cigányok, de abban kezdek kételkedni, hogy nincs valami agybajuk. Hallani hallottam már ilyenről, de sehol máshol nem találkoztam hasonlóval, pedig ismerek fura embereket.
ápr. 17. 17:03
 4/24 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ebből ha gyerek születne, nagy cirkuszok lennének!

A baratod nehez helyzetben van, meg sajat maganak is hazudik, hogy ez nem beteges, mert ha egyszer ennek határt szabna, akkor be kéne lássa, hogy ez nem normalis dolog.

Es az fajdalmas lenne

ápr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
8%
Izgi
ápr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
3%
Mit lattal ami miatt úgy érzed, hogy csömör? Mert az de lehet, hogy meg extraba megdobjak egyeb gusztustalan dolgokkal
ápr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Valószínűleg nálam is szakitóok lenne ha a barátnőm elkezdené szájon csókolgatni a szüleit. Szerintem már gyerekkorban sem helyénvaló, pláne nem 23 évesen. Teljes mértékben veled értek egyet, undorító az egész.
ápr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%
Nem normális.
ápr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
97%
Én elfogadom, hogy "ahány ház, annyi szokás", de nálam a szájrapuszi mindig is egy viszonylag intim dolog lesz, aminek párok között teljes mértékben helye van, rokonok között meg nekem taszító.
ápr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%
Én is ismertem ilyen családot, biztos van olyan kultúra, ahol ez természetes, de én sem tudnám elfogadni. A lényeg, hogy te elfogadod-e, hogy esetleg ez örökre így marad.
ápr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!