Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire utálod a családodat?

Mennyire utálod a családodat?

Figyelt kérdés

ápr. 21. 04:50
A kérdező szavazást indított:
Nem utálom.
Kicsit.
Kicsit jobban.
Közepesen.
Eléggé.
ROHADTUL!
56 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Nem tartjuk a kapcsolatot évek óta.


De nem utálom màr őket, szimplán tök közömbösek, mintha idegenek lennének. Nem érdekel, mi van velük.

ápr. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Annyira, hogy teljes nevet változtattam, és letagadom őket.
ápr. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Anyám és papám, nagybátyám (anyum csaladja, mamám sajnos már nem él) őket szeretem, a többiek nem érdekelnek (pedig anyám együtt van apámmal, van testverem is és apám csalája elég nagy).
ápr. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Nem utálom.

Szeretem.

ápr. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

A szűk családomat szeretem, apa, anya, nagymamák. ( a nagypapák már nem élnek)

A tágabb családot nem kedvelem, mert semmi kis apróságban nem számíthattam rájuk soha, szóval kerülöm is őket. Amúgy sincs igényem a nagy családi összejövetelekre, nem az én világom.

ápr. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
75%
Sajnos velük élek régen nagyon szerettem őket de mostmár nem tettek velem olyan dolgokat amire én azt mondom hogy megbocsáthatatlan. Van egy anyám aki szinte minden hétvégén elmegy "dolgozni" miközben még a pasijával találkozik (elváltak apámmal de egyébként ő sem volt komplett) tudom hogy anyámnak is jár a boldogság de amikor otthon van akkor se foglalkozik velem. Szóval röviden elhanyagolnak.
ápr. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
A ferjemen es a lanyomon kivul a tobbi figurat nem ismerem el csaladnak. Igy jartak. ;-)
ápr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Anyàmnak a csalàdjàt nem kedvelem. Az, hogy utàlom, túlzàs, nem fektetek energiàt ilyen negatív érzésekbe, inkàbb csak nem veszek róluk tudomàst. Sem az anyai nagymamàmról, se anyu húgàról, se a testvéremről. Szàmukra én sem vagyok fontos, ezt ezerszer be is bizonyítottàk.
ápr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
Nem utálom. Az a kamaszok privilégiuma.
ápr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!