Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miert hanyagol kisöcsém és...

Miert hanyagol kisöcsém és mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Van egy 14 éves öcsém én nem sokkal vagyok nála idősebb.

1-2 éve mindig itt volt nálam sokat játszottunk pc-s játékokkal, illetve ha jó idő volt sokat voltunk kint.

De utóbbi 1 évbe hanyagol. Telefont se veszi fel. Ha írok neki mese nézi facebookon.

Lehet mondani fiatalo vagyunk de ez akkor is érdekes.

Vannak iskolai barátai velük feszt játszik. Szinte ugyan azt csinálja mint velem mikor együtt játszottunk.


Mi lehet ez nála?

Hogyan kapjam vissza az öcsém, hogy olyan legyen mint régen ez az egész?


ápr. 27. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nem laktok együtt??
ápr. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Különköltöztek mert nővéremék szerettem volna egy külön lakást.
ápr. 27. 09:52
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan kapjam vissza az öcsém, hogy olyan legyen mint régen ez az egész?"

Olyan már soha nem lett, mert már ő is nagy, más. Attól még nagyon jó lehet a kapcsolatotok más témákkal, más formában.

ápr. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor en 14 voltam, engem sem erdekelt a testverem, es en sem ot, amikor o volt 14. Ez egy ilyen korszak. Most fontosabbak a baratok. Kicsit hagyd levegohoz jutni, hadd haverkodjon.
ápr. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es azóta jó a kapcsolatotok?
ápr. 27. 10:13
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok

Persze hogy jo, nagyon szoros. Amint kijottem a kamaszkorbol, ujbol egymasra talaltunk. Azota eltelt 14 ev, tavaly o volt az eskuvoi tanum, varja az unokahuga erkezeset.

ápr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Akkor számomra is van remény.

hány éves kortól kezdett javulni a kapcsolatotok?


Illetve van valami tanácsod ami ezen későbbiekbe segíthet majd?

ápr. 27. 10:51
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kamasz korban ez teljesen normális. Amikor ennyi idős volt az öcsém a mi kapcsolatunk sem volt túl jó, azóta sokkal jobb lett.
ápr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kamaszkorban 1-2 év tízzel is felér, teljesen más életszakaszban van, most a haverok a legfontosabbak. Ne keresd folyton, majd jön ő. Igen, lehet, hogy most pár évig nem lesz nagyon szoros a kapcsolatotok, de ez korosztályos sajátosság.
ápr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
14 éves, persze hogy nem veled akar lenni. :D
ápr. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!