Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy elégé nehéz és friss...

Egy elégé nehéz és friss téma, szetintetek ki a tettes?

Figyelt kérdés

Tehat hogy vázoljam a helyzetet.

Eltűnt a felnőt báttyám szobájábol a pénze.

Haza jöttem es elkezdett velem üvöltötzni hogy hol a penze. En 17 éves létemre mar 2 eve dolgozom folyamatosan és most 2 munka helyet is nyomok hogy kesöbb mindenem meglehessen.

Viszont kiskoromba 4. Osztályban olyan szeretem volna lenni mint q többi gyerek akik megtehetek hogy az iskola bufebe meghivjak egymast. En voltam mindig a fura gyerek es akkor nem akartam az lenni. Igy akot annó megloptam öt. Így erthetö hogy mindenki engem vadol. De nem. Nem azert dolgozom kemenyen hogy mas penzet lopjodjam.

A báttyám "anno"bipoláris szemelyiseg zavaros volt. Nem hinnem hogy ebből kigyogyult csak ugy es nagyon sok fura dolga van illetve nem egy önzetlen emberöl beszelünk így azt is kinezem hogy igy akar lab alól engem eltenni.

Mert kiskoromba emiatt gyermekotthonba akartak küldeni. Illetve nekunk nem is jo a viszonyunk. Így ha engem sikerulne megutaltatni megjobban mindenkivel szinte biztos hogy ö kapna akar szüleim halálakor a lakast.

2 es gyanusitott: a masik fiatalabik battyam

Szinten nem jo a viszonyunk. Es mivel ö nem itt lakik es van kulcsa a lakashoz ezert ha ugy gondolkozunk akor ö ugy lenne vele hogy ra senki sem gyanakodna es ugyis ram lenne kenve az egesz. Igy ö minden hogyan jol jar.

3. Gyanusitott apukam -munka nelkuli es a nyugdíjat össsze kellene hoznia 2 ev alatt.

4. Anyukam -ra nem tudnek indokokat mondani nincs jo kapcsolatom vele se mint ahogy senkivel igy ez us benne lehet a dologba.

Eleg nehez az egesz helyzet es a legroszabb hogy meg legalabb 1 evet ilyen emberek között le kell élnem


máj. 15. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Van valaki esetleg a családban, akivel jó kapcsolatot ápolsz?!
máj. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Hát ez nagyon kemény helyzet. Esetleg ha valahova elmennél egy rokonhoz pár napra amíg lenyugszanak a kedélyek?
máj. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

Mi az hogy apátoknak a nyugdíjat össze kellene hoznia? Mennyi pénz tünt el, hogy ebből egy részét összehozná?


A fiatalabb bátyádnak mi oka lenne elvenni a bátyád pénzét?


Bátyád bipolaritása nem magyarázza hogy miért akar kiutálni téged.


Anyádra indokod sincs.


Miért vagy rosszban mindenkivel?

máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem tippelek, mert ha nem jön be akkor rágalmazás.
máj. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Nálatok mindenki ostoba, csak te vagy egy ész.
máj. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a postás volt, de csak akkor, ha vele se vagy jóban.
máj. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Apádat a leírt indokkal nyugodtan kihúzhatod. 2 év alatt nem lehet "összhozni" a nyugdíjat, pláne nem akárhogyan szerzett kp-vel. Elképzelem sincs, hogy mire gondoltál ezzel kapcsolatban, de nyilván nincs fogalmad ezekről a dolgokról.

Hogy ki volt, azt nem tudom megtippelni sem, de nem ártana kicsit dolgozni magadon is, hogy ne legyél mindenkivel rosszban. Annak azért oka szokott lenni, ha valakivel minden környezetében élőnek gondja van.

máj. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Én csak azon csodálkozom, hogy nem vágtak még ki a házból, amikor ilyen súlyos üldözési mániában szenvedsz és mindenről elméleteket gyártasz.


Plusz ugye mindenki hülye, csak te vagy az ész (ez általában fordítva szokott ám lenni :D)

máj. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Munka helyett iskolába kellene járni, mert olyan az írásképed, mintha hat éves lennél


Tudom diszgráfiás vagy :)

máj. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jarok iskolaba , es gyorsan irtam le ezert vannak elírasok:)
máj. 16. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!