Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretnek egyesek mások...

Miért szeretnek egyesek mások (akár ismerős, akár idegen) életében vájkálni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 23:30
 1/6 anonim válasza:
100%
Mert a sajátjuk unalmas.
2010. okt. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
én csak azokéban akikért nagyon odavagyok ^^
2010. okt. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már én is fel akartam tenni! Ezen az oldalon is kb minden 3-4. kérdés arról szól, hogy "Mit szóltok hozzá, hogy egyesek úgy szülnek, hogy nem építettek karriert?" meg "Normális, hogy a szomszédasszony az új férjével jár ki a régi sírját gondozni?" Ilyenkor olyan szívesen a képébe ordítanám, hogy "Közöd????" Meg a kedvencem: a csaj észrevette, hogy a kolleganőjének vizelettartási problémája lehet, mert pelenkát hord a munkahelyén, és hogy szóljon-e neki, hogy tudja ám. A legborzasztóbb, hogy a válaszokban is arra biztatták, hogy nyugodtan...

Szóval a kérdésedre nem tudom a választ, de engem is bosszant.

2010. okt. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

Nagyon sokan vájkálnak, de az előzővel nem értek egyet.

Én is szoktam a barátaimmal olyanokról beszélni, hogy pl. miért van ennyi vallásos ember, vagy hogy amelyik szülő nem szereti a gyerekét, az csak társadalmi elvárásból vállalta-e. Ezekbe a csoportokba elég sok ember tartozik, ezért nem érzem úgy, hogy bárkinek is az életébe szólnék vele.

Viszont amikor konkrét személyről beszélnek, az tényleg undorító. Rokon, szomszéd, ismerős. Nincs jobb dolguk.

2010. okt. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1.: Unatkoznak.

2.: Irigyek.

3.: Mert így a saját nyomoruk kisebbnek tűnik.

2010. okt. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Unatkoznak. Nincs normális életcéljuk, ami lekötné őket.


vagy


Önigazolást keresnek, hogy eljátszhassák maguknak, hogy ők miért jobbak, mint a többi ember.

2010. okt. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!